דרעי מותקף מכל עבר וכעת תורו של גפני המאשים: "יו"ר ש"ס אריה דרעי פעל בחוצפה להפר הסכם חתום ברכסים"

במכתב ששיגר היום מזכ"ל "דגל התורה" ח"כ הרב משה גפני, אל רבני העיר רכסים, תוקף גפני  בחריפות את יו"ר ש"ס אריה דרעי, וכותב כי פעל "בחוצפה" – על מנת להפר הסכם רוטציה חתום בין ש"ס ו'דגל התורה', לקראת הבחירות המוניציפאליות בעיר.

בלשכתו של ח"כ גפני מציינים כי בבחירות הקודמות פינה נציג "דגל התורה" הרב יצחק רייך את מקומו כראש העיר לטובת נציג ש"ס דן כהן, כאשר בהסכם עליו חתומים ראשי ש"ס ו"דגל התורה", תור הרוטציה לעבור הפעם אל נציג 'דגל התורה', לאחר קדנציה שלמה של נציג ש"ס.

למרות ההסכם החתום, מציינים בלשכתו של גפני, פנה אריה דרעי יו"ר ש"ס אל רבני העיר רכסים, ללא תיאום עם הנציגות הפוליטית שחתומה על ההסכם בין המפלגות, וביקש להפר את ההסכם החתום, ולהותיר את נציג ש"ס בתפקידו קדנציה נוספת.

לאור כך, במכתב ששיגר ח"כ הרב גפני אל רבני העיר, כתב "הביאו אליי את מכתבו אליכם של יו"ר תנועת ש"ס הרב אריה דרעי,  ואני כמזכ"ל 'דגל התורה' דוחה אותה מכל וכל. אני אף פגוע מן העובדה כי ברור ומובן מאליו כי האינטרס של כולנו הוא טובת הישוב רכסים, אולם המדובר בהסכם פוליטי בין שתי המפלגות שאני צד לו – ויו"ר ש"ס בחוצפה עוקף את מי שחתום על ההסכם, ופונה לכבודכם במישרין מבלי אף לכתב אותי במכתבו".

ח"כ הרב גפני כותב עוד "יש לנו דעה שונה לגבי האמור במכתבו, כביכול תפקודו המצוין של נציג ש"ס, ממנו משתמע כי בעת כהונת איש 'דגל התורה' לא היה כן, בעוד שראש המועצה הנוכחי מקדם תכנית הבראה דרקונית שעלולה להביא את הישוב להתדרדרות ניהולית בניגוד לדעת הרבנים. אינני מעונין להיכנס לפרטי התפקוד של נציג ש"ס לעומת תפקוד נציג 'דגל התורה', אך אני דורש לכבד את ההסכם ככתבו וכלשונו, ואנו נמשיך לדאוג לרכסים, מוסדותיה ותושביה לא פחות מכל אחד אחר".

את מכתבו מסיים ח"כ הרב גפני, "לאי כיבוד ההסכם עלולות להיות השלכות מרחיקות לכת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.