"אם לא נצליח זה כישלון אישי שלי"

רבני ונציגי תנועת ש"ס התקבצו באולם שערי העיר בירושלים לכינוס השקת העיתון החדש 'הדרך'. יו"ר שס: "העיתון מיועד לעולם התורה הספרדי. לא לעמך" -צפו

רבני ונציגי תנועת ש"ס התקבצו באולם שערי העיר בירושלים לכינוס השקת העיתון החדש 'הדרך' שיהווה כתחליף ל'יום ליום'. "זה אמור להיות עיתון לעולם התורה הספרדי. לא לעמך", אמר דרעי והבטיח כי יגדיל את תפוצות המנויים.

עורך "הדרך" הוא  אברהם דב גרינבוים. מנהל העיתון: אליהו גינת. העיתון הראשון יופיע בחמישי הבא י"ח אב.

יו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס בראשית דבריו לעיתוי הבעייתי (ערב תשעה באב)והודה בגילוי לב: "ימי תשעת הימים ושבוע שחל בו זה באמת תזמון לא טוב, אבל היינו חייבים לפרסם את הדברים. יום ליום היה בעבר עיתון חזק עם דעת תורה של מרן זצ"ל, אבל העיתון הדרדר ונכנס לפירוק והצטמק".

דרעי אמר עוד במעמד ההכרזה על עיתון "הדרך": "בכל העיתונים והשבועונים החרדים אין ביטוי וייצוג לגדולי התורה שלנו, כדי להקים דור עם גאווה אנחנו חייבים להוביל קו, רק כך יכבדו אותנו, זה תלוי בכם הנציגים".

דרעי הבטיח במהלך דבריו: "נפרסם בכל תקופה כמה מנויים יש לנו, אם לא נצליח זהו כישלון שלי אישית, צריך לזכור שאנחנו מתחילים היום מאפס, לקחנו הלוואות גדולות עול כלכלי לא פשוט, יש מאה אלף משפחות ספרדיות – יש לנו פוטנציאל להיות הכי גדולים".

דרעי הודה כי  "לא הצליח לשקם את העיתון".  הוא אמר כי "בחודשים האחרונים החלטנו לקחת את מושכות העיתון. ברגע האחרון העיתון הועבר לגורם אחר באופן חד צדדי בלי תיאום".

הוא הסביר במהלך נאומו את הסיבה לנחיצותו של עיתון חדש באומרו  כי "בשאר העיתונים החרדים אין באמת ייצוג של עולם התורה הספרדי. אין ביטוי לגדולי התורה שלנו".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "אם לא נצליח זהו כשלון אישי שלי"

  משום מה המשפט מאוד מוכר לי ממערכת הבחירות להסתדרות.

  עוד שקוף |
  הגב
 2. מתברר שדרעי טיפש גדול

  הוא מעוניין בעיתון רק לחרדים כאילו הם לא מעודכנים בפשעיו ואפשר למכור להם בעיתון מה שיחפוץ.הלו מכלוף אנחנו ב2017 הציבור מתעדכן אונליין מכיר ושונא את מעשיך לא תמכור אותנו בשקל

  פעם שס היום נגד |
  הגב
 3. מעניין איך הוא יודע מה יש בתוך ליבם

  כל אחד בתוך ליבו אומר למה לא לפני שנתיים..

  אאא |
  הגב
 4. בעזרת ה הוא ודרעי יפלו מהר!

  זה יהיה העיתון הראשון שיודיע על כניסת דרעי למעשיהו

  ספרדי גאה |
  הגב
  • אין על אריה מנהיג אמיתי עושה למרן נחת רוח

   אין בדור מישהו שיכול להחליף את אריה כולם מקנאים
   מרן אמר עליו לך והצל את ישראל

   אריה הצדיק |
   הגב
   • באמת אתה שהגבת ל2..

    למה נראה לך בדיוק שהוא עושה נחת רוח.. הרי מרן אמר עליו מה שאמר בקלטת המפורסמת.. אם הוא עושה לו נחת רוח אז למה מרן לא דאג מלמעלה שש"ס תקבל עוד מנדטים ולאחר שנפטר הרב עובדיה זצוק"ל היא רק ירדה ל7.. ועכשיו ירדה כמעט ל4. למה כל זה כי מרן למעלה רואה איך עבדו עליו ושיחקו בו.. והוא דואג לכך שהם ירדו עד למטה.
    אל תהיה תמים.

    אאא |
    הגב
    • אפילו חילוני לא פותח עסק בשבוע שחל בו. דרקי אפקורוס רשע שמאלני טמא

     אפילו חילוני לא פותח עסק בשבוע שחל בו. דרקי אפקורוס רשע שמאלני טמא

     DUDU |
     הגב
 5. דרעי ממשיך לעשוק את ציבור השקופים

  בתשעת הימים ברור שייכשל

  לח |
  הגב