דרעי משריין ל'ידיעות' מיליוני שקלים

תחת מילות הכיסוי "סיוע עבור מיזם חינוכי", משרד לפיתוח הנגב והגליל של השר דרעי, משריין מיליוני שקלים עבור קבוצת "ידיעות אחרונות". {"מיזם חינוכי"}

תחת מילות הכיסוי "סיוע עבור מיזם חינוכי", משרד לפיתוח הנגב והגליל של השר דרעי, משריין מיליוני שקלים עבור קבוצת "ידיעות אחרונות".

על פי הפרסום בדה מרקר, עד כה העביר משרדו של דרעי כ- 5 מיליון שקל ב-2016, אולם בכך לא תמה העברת התקציבים, המשרד  שבראשה עומד אריה דרעי  כבר שריין  3.2 מיליון שקל נוספים מהיתרות של המשרד ב-2016 .

מיזם yschool – הינו פורטל שיעורים מקוונים של קבוצת "ידיעות אחרונות" שמעניקים שיעורי עזר  עבור תלמידי  ישראל המתגוררים בפריפריה. כ-90 אלף תלמידים מהנגב והגליל קיבלו את השירות במימון המשרד לפיתוח הנגב והגליל.

 

מהמשרד לפיתוח הנגב והגליל נמסר בתגובה: "החוזה מול ווייסקול הוא על 5 מיליון שקל והפעילות היא על 5 מיליון שקל בלבד למשך שנה. המשרד שריין כסף נוסף לטובת הארכת ההסכם אם ובמידה ויחליט להמשיך בפרויקט ב-2017 על בסיס יתרות שעמדו לרשותו בסוף שנת 2016, כפי שהוא שריין כסף לפרוייקטים נוספים. מדובר בהליך טכני לחלוטין וההסכם מול החברה בעינו עומד לשנה בלבד".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. היצבעתם שס עזרתם לידיעות אחרונות
    בבקשה תעדכנו חכם שלום שיוציא מכתב נגד דרעי משת"פ החילונים והמחבלים הפלסטינים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב