"דרעי מתחבב על השמאל, לא אכפת לו מתושבי דרום תל אביב"

מאי גולן – יו"ר עמותת העיר העברית ופעילה חברתית, התארחה ב"מטה המרכזי" עם אילה חסון ותקפה את אריה דרעי שלא עושה כלום לגירוש המסתננים

מאי גולן – יו"ר עמותת העיר העברית ופעילה חברתית, התארחה ב"מטה המרכזי" עם אילה חסון ודיברה בנוגע לשריפת תמונתו של אריה דרעי ולשטח הבוער במדינת דרום ת"א. לדבריה, משרד הפנים בראשות דרעי לא משתמש בכלים שהממשלה נתנה לו על מנת לגרש את המסתננים. "אני מזמינה את כל עם ישראל לראות מה זה עיר זרה בת"א"! אנחנו חיים בפחד", היא אמרה.

על הצתת התמונה של אריה דרעי היא חושבת שזה מעשה לא ראוי. " זה לא הסיפור", היא אומרת "אריה דרעי לא נותן תקנים למשרד ההגירה, הוא רוצה להתחבב על השמאל, ולא אכפת לו מתושבי דרום תל אביב".

בראיון היא גם תוקפת את חולדאי שאכפת לו רק מתושבי צפון תל אביב.

לאחר שתושבי דרום תל אביב העלו באש את תמונתו של דרעי במחאה על אוזלת ידו בטיפולו בגירוש המסתננים, גם ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לסערה: ״אני מכבד את מצוקתם האמיתית תושבי דרום תל אביב", הגיב ראש הממשלה וציין כי הממשלה בראשותו יחד עם שר הפנים אריה דרעי, עושה מאמצים בלתי פוסקים להוצאת המסתננים מישראל, בדרכים גלויות ועלומות כאחד. נתניהו גינה את הצתת תמונתו של דרעי והגיב:"אני מגנה את המעשה הפסול של שריפת תמונתו של השר דרעי. למעשים כאלה אין מקום בתוכנו״.

לאחר שבהפגנת אנשי דרום תל אביב שרפו את תמונתו של יו"ר שס אריה דרעי, בשל אוזלת ידו בכל הקשור לגירוש המסתננים, חברי הכנסת של שס יוצאים למתקפה נגד תושבי דרום תל אביב, ואפילו יור יחד אלי ישי ביקר את שריפת התמונה אך הבהיר כי הוא חולק על דרעי בעניין המסתננים. "יש לי ביקורת חריפה על התנהלות השר דרעי בסוגיית המסתננים, וסבור כי הוא לא עושה דיו בכדי לפתור את מצוקת תושבי דרום ת״א. אך מכאן ועד לשרוף את תמונתו, הדרך רחוקה. גם במאבק יש קווים אדומים שאסור לחצות", כתב ישי בטוויטר והדגיש כי "מצוקת התושבים ברורה, אך ראוי שיבחרו בדרכי מחאה ראויות יותר. המטרה לא תושג באלימות".

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי (ש"ס) הגיב לשריפת תמונתו של שר הפנים אריה דרעי בהפגנת תושבי דרום תל אביב נגד המסתננים."הערב נחצה קו אדום מסוכן, שעלול לגרום למדרון חלקלק. אני דורש משרת המשפטים איילת שקד להורות על פתיחת חקירה בחשד להסתה חמורה כנגד שר הפנים. במקביל, קורא לכל המפלגות מכל הקשת הפוליטית ולפעילים שדואגים תדיר למסתננים, לגנות ולהוקיע זאת", אמר מלכיאלי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדוייק

    אמת לאמיתה, השמאל יציל את דרעי מחקירות ויתן לו הגנה תקשורתית ומשפטית , בדיוק כפי שדרעי הפקיר את בוחריו למלתעות המנהלים האשכנזים הגיזענים וטירפד את חוק נגד אפליה ולא תמך בחוק רישום אזורי מפחד הליטאים, דרעי חלש, וזו בשורה רעה לספרדים באשר הם.

    איציק |
    הגב