דרעי נכנס לאדמו"ר מבעלזא

דרעי נכנס הערב למעונו של כ״ק האדמו"ר מבעלזא לחיזוק וברכה על מאבקו למען חוק המרכולים

יו"ר ש"ס השר הרב אריה דרעי נכנס הערב למעונו של כ״ק האדמו"ר מבעלזא לחיזוק וברכה על מאבקו למען חוק המרכולים.

כ״ק האדמו״ר שליט״א ברך בחום את השר דרעי "על מאבקו הנחוש למען קדושת השבת בא״י באישור חוק המרכולים, ועודד אותו להמשיך ולפעול להרבות כוח הקדושה".

כמו כן, ברך האדמו״ר את השר דרעי על המשכו במהפכת התשובה שהחל מרן הגר״ע יוסף זי״ע ומפעלו הגדול לקרב את לב העם לאביו שבשמים.

מוקדם יותר היום, יו״ר שס השר אריה דרעי נכנס היום למעונו של כ״ק האדמו״ר מגור שליט״א, לחיזוק וברכה נוכח אישור חוק המרכולים בשבוע שעבר, החוק שסלל את דרכו של ליצמן למשרד הבריאות. בפגישה השתתף גם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן.

כ״ק האדמו״ר מגור שליט״א ברך בחום את השר דרעי על פועלו למען שמירת השבת בישראל וחיזקו להמשיך ולפעול ללא לאות בנושא השבת הק׳, שהיא האות בין הקב״ה לעם ישראל.

במהלך השיחה הממושכת עלו נושאים נוספים בעניין שמירת השבת שעל סדר היום. השר דרעי פרט בפני האדמו״ר את האתגרים הקיימים בתחומים אלו ודרכי הפעולה, והאדמו״ר ברכו שיצליח במעשה ידיו וזכות השבת תהא מגן בעדו.

במערכת הפוליטית סבורים כי דרעי נשכב על הגדר – בשביל החזרתו של ליצמן למשרד הבריאות, ונדמה כי לליצמן יש כעת "חוב" עבור השר דרעי שיבוא לידי ביטוי בשיתוף פעולה עתידי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שס הוקמה ע''י מרן לשמר על מסורת הספרדים איך שהוא נפטר המושחת דרעי הפך את שס לבלועא של הליטאים השכיסטים אין מטפחות אצל הספרדיות אין מסורת ס''ט בשס אין היתר מכירה כפי פסקי מרן ע''ה אין יותר פסקי מרן ע''ה בשס הכל משתכנז והולך ליחד יש רצון וכוונה באמת להחזיר עטרה ליושנה

  שס הוקמה ע"י מרן לשמר על מסורת הספרדים איך שהוא נפטר המושחת דרעי הפך את שס לבלועא של הליטאים השכיסטים

  אין מטפחות אצל הספרדיות

  אין מסורת ס"ט בשס

  אין היתר מכירה כפי פסקי מרן ע"ה

  אין יותר פסקי מרן ע"ה בשס הכל משתכנז והולך

  ליחד יש רצון וכוונה באמת להחזיר עטרה ליושנה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב