דרעי נפגש עם הח"כים הערבים: "מבטיח להשקיע"

"באתי לכאן היום לכאן כדי לשמוע מנציגי הציבור הערבי", אמר דרעי ודיבר על הצרכים והבקשות." אנחנו הולכים לדרך משותפת, להכין תוכניות עבודה למגזר הערבי בכלל ולאזור הצפון בפרט בשיתוף מלא ומעורבות מלאה של אנשי המקצוע נציגי המגזר הערבי, במטרה לשפר את התעסוקה והתעשייה במגזר ובאזור בכלל.

שר הכלכלה, אריה דרעי, נפגש עם חברי הכנסת הערבים איימן עודה, מסעוד גנאיים, אוסאמה אלסעדי, וראשי רשויות ערביות לרגל השנה החדשה

:"באתי לכאן היום לכאן כדי לשמוע מנציגי הציבור הערבי", אמר דרעי ודיבר על הצרכים והבקשות." אנחנו הולכים לדרך משותפת, להכין תוכניות עבודה למגזר הערבי בכלל ולאזור הצפון בפרט בשיתוף מלא ומעורבות מלאה של אנשי המקצוע נציגי המגזר הערבי, במטרה לשפר את התעסוקה והתעשייה במגזר ובאזור בכלל.

כשר פנים השקעתי רבות במגזר והייתי מאוד קרוב לאוכלוסייה ואני מודע לבעיות של האוכלוסייה מבחינת תעסוקה וחינוך, ואני בטוח שנעבוד מצוין ביחד גם בממשלה זו. "

מאזן גנאיים יו״ר ראשי רשויות ערביות, ציין את הצורך פיתוח אזורי תעשיה קיימים והקמת חדשים. כמו כן, העלה את נושא מעונות היום והרחבתם ככלי לפיתוח תעסוקה, ביקש לעודד מרכזי הייטק גם במגזר הערבי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.