דרעי על אפשרות חזרת אלי ישי לש"ס: "לא מחפש כוכבים חדשים"

בראיון לגלי צה"ל, פסל דרעי את אפשרות החיבור של ש"ס עם יחד של אלי ישי בשיטת הריץ'-רץ'. על אפשרות החבירה ליהדות התורה אמר: "זה לא עומד על הפרק"

יו"ר ש"ס שר הפנים אריה דרעי, העניק הבוקר (חמישי) ראיון נרחב לתכנית דקל-סגל בגלי צה"ל בהגשת עמית סגל וירון דקל, במהלכו התייחס לאפשרות של חיבור פוליטי עם אלי ישי, שפרש כזכור מש"ס במערכת הבחירות האחרונה והקים את תנועת יחד העומדת תחת מנהיגותו הרוחנית של הגר"מ מאזוז שליט"א.

כשנשאל דרעי על האפשרות לפיה יחזור אלי ישי לתנועת ש"ס במסגרת הריץ'-רץ' ברשימה עם מועמדי 'יחד' לכנסת, הוא גמגם בשידור ולא סיפק תשובה חד משמעית. אך המראיינים התעקשו, ודרעי נשאל שוב על ידי השניים האם יסכים בכלל לשלב את א' (בלי איזכור שמו המלא)בחזרה בתנועת ש"ס. על כך הסכים דרעי להשיב ואמר "אני לא מחפש כוכבים, אני פוסל אפשרות של ריצ'-רץ'. יש לנו ח"כים מצוינים היום בש"ס".

על האפשרות  של ריצה משותפת עם יהדות התורה, שעולה לאחרונה שוב ושוב על ידי גורמים שונים, השיב דרעי כי "זה לא על הפרק". דרעי שב והדגיש כי בשום שלב לא התכוון להתפטר בסוגיית חוק המרכולים.

בסיום הראיון נשאל על הצוואה של מרן הרב שטיינמן זצ"ל. דרעי: "מאות אלפים באו ללוות אותו. הוא ביקש בצוואה שלא לכבד אותו, אך אנחנו מכבדים אותו ומלווים את התורה שהוא הנחיל לנו".

על חידוש הירי לרצועת עזה אמר דרעי, שמשמש גם כחבר הקבינט המדיני-ביטחוני, כי "החמאס לא מעוניין בהסלמה. הם מבינים מה זה חורבן עזה, התושבים שם יקבלו מכה קשה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי ימח שמו וזכרו הרס את שס

  שס מצטמקת והוא מבסוט הערבי השמאלני הנתעב הזה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הנה התרגיל המסריח של דרקי. שולח העבד הנבזה שלו טוקר תראיין ישי שחוזר על אותה מנטרה

  אין עתיד בשס ולא
  מנהלים משא ומתן עם מאפיה
  ריץ רץ עם אנשים ישרים באמת
  תנו לשס ודרקי להירקב הציבור מתחיל להתפקח
  ממילא אוטוטו כתב אישום שיפורר כל העסק ביש הזה הנקרא שס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב