דרעי משיב לישי: "עד שחזרתי ש"ס הייתה מנותקת מהשטח, חזרנו למסלול"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי בראיון נרחב ל'קול חי' דיבר על הרחבת הממשלה, הסקרים הלא מחמיאים עליו ומפלגתו ועל הבדיקה בעניינו. "אני בין היחידים שמכירים את ליברמן 30 שנה, ואני אומר בוודאות שהסיעות החרדיות יכולות להיות רגועות". "עד שחזרתי, ש"ס הייתה במשך שנים מנותקת מהשטח, המוסדות שלנו היו על סף קריסה. בתוך שנתיים אנחנו חזרנו למסלול"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי בראיון נרחב ל'קול חי' דיבר על הרחבת הממשלה, הסקרים הלא מחמיאים עליו ומפלגתו ועל הבדיקה בעניינו. "אני בין היחידים שמכירים את ליברמן 30 שנה, ואני אומר בוודאות שהסיעות החרדיות יכולות להיות רגועות". "עד שחזרתי, ש"ס הייתה במשך שנים מנותקת מהשטח, המוסדות שלנו היו על סף קריסה. בתוך שנתיים אנחנו חזרנו למסלול".

בהקשר להרחבת הממשלה אמר דרעי: "מאוד רציתי ש'המחנה הציוני' גם ייכנסו, רק שהודעתי לנתניהו שוויתרתי מספיק על משרד הכלכלה בממשלה הזו. התרחבות משרד הפריפריה מעבר לי-ם, מגיע גם למאות שכונות בכל הארץ".

דרעי הוסיף: "אני בין היחידים שמכירים את ליברמן 30 שנה, ואני אומר בוודאות שהסיעות החרדיות יכולות להיות רגועות. לגבי האמירות בעבר של ליברמן על החרדים… מקום שבעלי תשובה עומדים. הייתי בעד הרחבת הממשלה, וש"ס הייתה מוכנה לוותר על תפקידים לצורך העניין הזה".

(אלי ישי ואריה דרעי בעימות בחירות לפני כשנה)

על הישגי המפלגה אמר: "הרפורמה בתחבורה הציבורית מוכיחה את עצמה, מעל 200.000 כרטיסים נרכשו כבר למירון. פניתי למשרד התחבורה שלא יעצרו אנשים מלהגיע לקבר הרשב"י. סקרים לא מייאשים אותי, אני פוגש את השטח".

על האחדות ב'יהדות התורה' וכניסתו של ח"כ יעקב אשר אמר דרעי: "ברכות ליעקב אשר כל ח"כ זה תופסת ויעקב כבר הוכיח את עצמו הוא אהוב, חביב, פעלתן ונמרץ מאוד. אני רואה בזה תוספת לכולנו עוד חבר כנסת יפעל ויתרום אני מברך את סגן השר פרוש ועם זה גורם לשלום ביהדות התורה זה גם טוב לנו אין הבדל מבחינתי זה מפלגה אחת גדולה שמייצגת את הציבור החרדי, כמה שיש שלום מאוד שמחתי מהצעד הזה ברוך הבא יעקב".

על הבדיקה בעניינו אמר: "בעניין החקירה אין חדש, לא פנו אלי ואין לי מושג, אני חוזר ואומר שאני פתוח לסייע ולתת מענה לכל שאלה ככל שאדרש. אני לא פועל על פי סקרים, זה עצוב שאין משמעות לפעילות האדירה שלנו בסקרים, אבל אין לי מושג את מי שואלים ומה שואלים".

בתגובה לדבריו של אלי ישי הבוקר בגל"צ אמר דרעי: "עד שחזרתי, ש"ס הייתה במשך שנים מנותקת מהשטח, המוסדות שלנו היו על סף קריסה. בתוך שנתיים אנחנו חזרנו למסלול, יש פעילות רחבה בכל הארץ, ויש עוד שנתיים של עשייה עד הבחירות הבאות".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המסלול ספסופה וג'ובים לבורים ועמי ארצות של משפחת דרקי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. קול חי רעדיו שסניק מסריח ומתועב

  ראיון מוזמן מראש, שאלות מוכתבות מראש

  להקיא עליכם קול חי

  מאזין לשעבר |
  הגב
 3. השקרן והנוכל דרעי חוזר על השקרים של עצמו ומאמין להם.

  רשת מעיין החינוך התורני כיום בגרעון עצום בזמן שבזמן מרן בניהולו של הרב ישי, הרשת הייתה ביתרה של 11 מליון ש"ח

  פעם נוכל תמיד נוכל |
  הגב
 4. החתרן והפושע נוכלוף דרעקי מנסה להסית את תשומת הלב הציבורית מהחתרנות שלו תחת ראש הממשלה נתניהו.

  רדיו קול מת הרדיו של הפושע נוכלוף דרעקי
  השדרנים לא מסתירים את זה אפילו שהם קרובים לנוכלוף דרעקי מלקקים לו כל היום ועבדו בתקופת הבחירות במטה הטרור של דעשס ושדרו בו זמנית תעמולה ברדיו – עבירה על החוק.

  נוכלוף מיידוף דרעקי לכלא |
  הגב