דרעי על הנורבגית של יאיר נתניהו: "אם זה נכון – זה חמור"

 על רקע הפרסומים בכלי התקשורת על השידוך של יאיר נתניהו והגויה הנורבגית . יו“ר מפלגת ש“ס, ח“כ אריה דרעי, התייחס היום (ב‘) לדיווחים ובראיון לתחנת הרדיו החרדית ”קול ברמה“ אמר דרעי כי ”זה רק מהתקשורת ואני לא אוהב לדבר על נושאים אישיים, בהנחה שזה נכון ואני לא יודע, אני משתדל לא להעלות ביקורת אישית אבל אם זה נכון חלילה וחס זה כבר לא עניין אישי, זה הסמל של העם היהודי“.

דרעי אמר עוד: ”כמה אנחנו בוכים, כמה אנחנו משתדלים, אני מכיר חברים שלי שמשקיעים עשרות מיליונים ויותר, מאות מיליונים כדי להילחם בהתבוללות בעולם“

על פי הדיווחים, שמה של החברה הוא סנדרה לייקנגר, בת ה-25 מהעיר גרימסטד, שלומדת תקשורת חזותית במרכז הבינתחומי בהרצליה, בו לומד גם יאיר נתניהו, הבן של, ונציג מדינת היהודים.

בעמוד הפייסבוק האישי של יאיר נתניהו, הוא תוייג לצד חברתו החדשה, ואחת התמונות ככל הנראה צולמה בנורבגיה.

בשטח מספרים שכאשר פגש ראש הממשלה נתניהו את ראש ממשלת נורבגיה ארנה סולברג בוועידה הכלכלית בדאבוס, משם חזר אמש, השוויץ האב הגאה בבנו ובחברתו הנורבגית, כך לפי הדיווח מהעיתון הנורבגי " Grimstad Adressetidende".

סנדרה לייקאנגר, שעזבה את נורבגיה לצורך לימודיה ואף גרה בעבר בצרפת, הצטרפה בשבועות האחרונים למספר קבוצות פייסבוק התומכות במדינת ישראל ובצבא, האם גם לכך קשור נתניהו?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.