דרעי על פרשת השחיתות: "יש בבעלותי דירה אחת"(וידאו)

שר הפנים, אריה דרעי, התייחס בכנס במלון בטבריה לפרשייה שנבדקת בעניינו על ידי המשטרה, ואמר כי "אתמול בלילה גיליתי שאני אייל נדלן. היות והשבט גדל החליטה משפחת דרעי לבנות את הבית בספסופה. הבית הזה שייך לכולם שווה בשווה"

שר הפנים, אריה דרעי, התייחס בכנס במלון בטבריה לפרשייה שנבדקת בעניינו על ידי המשטרה, ואמר כי "אתמול בלילה גיליתי שאני אייל נדלן. היות והשבט גדל החליטה משפחת דרעי לבנות את הבית בספסופה. הבית הזה שייך לכולם שווה בשווה".

"בבעלותי דירה אחת בה אני גר 25 שנים ועדיין משלם עליה משכנתא. בעניין הבית בספסופה, היא שייכת לכל משפחת דרעי שמונה כ-20 נכדים והחליטה לבנות בית כדי לנפוש ולחוג שם את החגים", אמר דרעי.

דרעי הוסיף כי את הבית בספסופה רכשה המשפחה המורחבת. "במשפחת דרעי כולם אוהבים מאוד את הגליל ומשתדלים כבר שנים ארוכות להיות כאן" אמר דרעי והוסיף כי "כולם השתתפו ברכישת הבית".

(באדיבות רשת)

על פי הדיווח בערוץ 10 בסביבתו של שר הפנים דרעי ממשיכים, גם קרוב ליממה אחרי שנחשפה זהותו כדמות הפוליטית הבכירה החשודה בשחיתות, לטעון כי לא הם או דרעי יודעים בדיוק במה עוסקת הבדיקה וכי הם ניזונים משמועות כמו כלי התקשורת. על פי ההערכות, במרכזה של הבדיקה עומדים נכסי הנדל"ן של יו"ר ש"ס ובני משפחתו, בעיקרם הבתים בגבעת שאול ובספסופה. לטענת המקורבים, בשתי העסקאות האלה הרוכש היה למעשה אחיו של דרעי והן דווחו כנדרש בחוק.

בדומה למקרה של הרצוג, יתכן שגם ראשיתה של הבדיקה בעניינו של דרעי הוא בהלשנה של מי מיריביו. לחדשות 10 נודע כי המידע הראשוני על דרעי הגיע לרשות להלבנת הון כהלשנה שבמרכזה תהייה כיצד איש ציבור המשתכר בשכר קטן יחסית רוכש נכסי נדל"ן בסכומים גדולים. משם ממשיך המידע ומגיע ליחידה להב 433, שם הוא נמצא בבדיקה בימים אלה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שלמה דרעי קבר פוליטית את אריה
  מינויי בקק"ל
  עסקאות ענקיות נדל"ן בירושלים
  "ואידך זיל גמור"

  דן |
  הגב