"שרה נתניהו מכבדת את אביה"(וידאו)

צמרת המדינה השתתפה הערב בשמחת השבע ברכות לבת הראשל"צ והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף. במהלך נאומו בפני ראש הממששלה נתניהו ורעייתו שרה, התייחס השר דרעי לפרשה האחרונה בה רעיית נתניהו עומדת בעין הסערה: "שרה נתניהו לימדה את כולנו מה זה כיבוד הורים. גם כשהיא עוברת ייסורים גדולים, היא דבקה במטרה". צילומים: יעקב כהן {דרעי:}

צמרת המדינה השתתפה הערב בשמחת השבע ברכות לבת הראשל"צ והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף. במהלך נאומו בפני ראש הממששלה נתניהו ורעייתו שרה, התייחס השר דרעי לפרשה האחרונה בה רעיית נתניהו עומדת בעין הסערה: "שרה נתניהו לימדה את כולנו מה זה כיבוד הורים. גם כשהיא עוברת ייסורים גדולים, היא דביקה במטרה".

הראשון לציון הרב יצחק יוסף נאם אף הוא בנוכחות נתניהו, והחל את דבריו בדברי שבח: "כל מה שעולם התורה הולך ומתפתח בכל הארץ, הכל בזכות ראש הממשלה נתניהו. אבא מרן זצ"ל קיבל אותו תמיד באהבה גדולה".

הראשל"צ הוסיף: "שמעתי על שרה רעייתו הרבה על מה שהיא עושה לילדים. היא זכתה לאבא יקר. ראש הממשלה אמר לי שהוא מצטער שלא זכה להביא את בנו לאבא מרן".

הראשל"צ סיפר: "נפגשתי עם פוטין לאחרונה לפגישה של שעה, הוא ביקש ממני למסור לראש הממשלה נתניהו, שהוא נותן לו גיבוי מלא"

ראש הממשלה נתניהו בנאומו השיב כי: "אני אפגוש שבוע הבא את פוטין, אמסור לו ד"ש חזרה. בזה אפתח איתו את הפגישה. הבן שלי בצבא כרגע, אבל בקרוב הוא יבוא להתברך אצלך כבוד הראשל"צ. הבן שלי לומד איתי פרקי אבות".

נתניהו הוסיף: "הרגעים האחרונים בחדרו של הגר"ע יוסף זצ"ל, היו מהאירועים המרגשים שהייתי בחיי. אלו רגעים שאני לא אשכח".

212A1639

212A1651

212A9756

212A1448

212A1492

212A1540

212A1579

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.