דרעי פנה לליצמן: "תתייעץ שוב עם האדמו"רים"

דרעי מנסה להגיש לליצמן את הסולם לרדת מהעץ? הלילה צלצל לליצמן וביקש שיבדוק מול מועצת גדולי התורה של אגו"י את המתווה שהוסכם ע"י ש"ס ודגל התורה

המאבק על חוק הגיוס, בסכנת פרוק הקואליציה והליכה לבחירות, גורמים לחשש גדול בקרב המפלגות החרדיות שמנסות למנוע את המשבר, לאחר שסגן שר הבריאות יעקב ליצמן "טיפס על עץ גבוה מידי", כלשונם.

בסביבתו של סגן השר ליצמן, מספרים כי לפני מספר שעות הוא קיבל שיחה משר הפנים אריה דרעי שביקש ממנו לנסות ולשנות את עקשנותו על העברת חוק הגיוס בשלוש קריאות לפני העברת התקציב.

השר דרעי ביקש מליצמן לעלות שוב לגדולי ישראל, מועצת גדולי התורה של אגו"י, ולבדוק איתם את האופציה החדשה המועלה כעת על השולחן ומוסכמת ע"י דגל התורה וש"ס לפיה ינסו בקואליציה להעביר את החוק בקריאה טרומית לפני התקציב, מתווה שהוסכם גם על השר ליברמן.

חשוב לציין כי ישנו איום שמרחף מעל ראשו של סגן השר ליצמן, כאשר לראשונה מזה זמן רב צפויה התפצלות בהצבעות של דגל התורה ואגודת ישראל, דבר שלא יוסיף הרבה כבוד למפלגת יהדות התורה.

נכון לעכשיו, במפלגות החרדיות לוחצים על ליצמן ומנסים לפתור את הויכוח מבית, אך בקואליציה עדיין ישנם חילוקי דעות קריטיים בין ישראל ביתנו, כולנו והליכוד בנושא חוק הגיוס.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי שוב מנסה לשנות את דעת הרבנים

  די דרעקי הרבנים לא עובדים אצלך ולא אצל ליצמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ליצמן אל תירא תמשיך בקו החריף אתה רק תרוויח מכך - כנסו !

  ליצמן בסופו של יום רק ירוויח ממהלכיו ולמה ???? אז ככה חוק הגיוס לא יעבור עד סוף כהונת הממשלה והראייה שגם כעת זה לא עובר אז אין שום סיבה שזה כן יעבור ,
  ליצמן כעת יכנע וירד מהסולם , אבל בעוד כמה חודשים הוא יאשים את כל החכי"ם שלא עזרו לו והלכו נגדו וכמה שהוא צדק במהלך שהוא רצה לעשות והם אלו שגרמו לכשלון הגדול בחוק הגיוס .

  שאפו לליצמן פוליטאי ממולךאני אוהב את האנשים הללו

  שלום |
  הגב