דרעי פתח קבוצת וואטספ לצירוף מנויים ל'הדרך'

השר אריה דרעי, שלא מרוצה מכמות המנויים שהצטרפה עד עתה לעיתון ש"ס 'הדרך', פתח קבוצת וואטספ עם נציגי ש"ס לצירוף מנויים לעיתון. הוא מאיים במרומז: "נציגים שלא עומדים במשימה הזו, כנראה יש מתאימים מהם"

ימים ספורים לאחר שנזף בנציגי ש"ס שלא הצליחו לעמוד ביעדים עד עתה של גיוס מנויים ל'הדרך', מרים שר הפנים אריה דרעי את הכפפה בעצמו: בימים האחרונים פתח דרעי קבוצת וואטספ לנציגי ש"ס, שתוקדש אך ורק למטרת מעקב אחר צירוף המנויים לעיתון ש"ס החדש, 'הדרך'.
בהודעה שפרסם בקבוצה פנימית, כתב דרעי: "נציגים יקרים, ביום שני קיימתי כינוס נציגים בנושא העיתון, והחלטנו על תכנית. לצערי, לא כולם השתתפו.
"לכן אסביר בקצרה, בעיקר לאלו שלא היו, אבל גם לאלה שהיו לא יזיק לקרוא שוב: ביקשתי מכל נציג שעד ליום א' יט' באלול, יחתים 50 מנויים לעיתון (לא כולל עובדי הרשת ואל המעיין). לא משנה מאיזה עיר, מה הגודל שלה, ומה סוג האוכלוסייה.
"לנציג ציבור אמיתי שמחובר לשטח", כותב דרעי לנציגים, "זו משימה פשוטה מאין כמוה. מספר זעום לעומת הציבור שאתם במגע יומיומי איתם בתפקידכם כנציגי ציבור בכלל וכנציגי התנועה בפרט. כמה טלפונים למשפחה, חברים, שכנים, והגעתם ל-50.
"נציג שלא עומד במשימה כזו כנראה לא מחובר לשטח, או שכבר איבד את המוטיבציה לשרת את הציבור. ויש מתאימים ממנו… בין אם כבר קיבלתם תפקיד ובין אם אתם פעילים בשטח ורוצים להוכיח את עצמכם, זו ההזדמנות שלכם להוכיח עד כמה אתם מחוברים לשטח ולציבור הבוחרים".
על הקבוצה כותב דרעי: "כפי שאתם רואים, פתחתי קבוצה בכדי להתעדכן און ליין בהתקדמות המשימה. אבקש שוב, עדכונים אך ורק בנושא גיוס המנויים. זו לא קבוצה לדיונים, ויכוחים או כל דבר אחר. עדכון נטו".
דרעי אף מזהיר: "שמתי לב שכמה נציגים יקרים עזבו את הקבוצה כשנפתחה, כל אחד מסיבותיו. כולם הוחזרו, ואבקש לא לעזוב שוב, גם מי שעקרונית לא חבר באף קבוצה אחרת. מעולם לא היה לי וואטסאפ, ב"ה. אבל לצורך משימה חשובה זו, חרגתי הפעם ממנהגי, וכך גם מצפה מכם)".
דרעי מדגיש להם: "כמובן שאין צורך לציין שקבוצה זו היא פנימית ואכמ"ל".

ההודעות בקבוצה הפנימית

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הדרך עיתון מוצלח ברמה מטורפת (אנחנו מנויים ליום ליום, משפחה הדרך ועוד והעיתון היחיד שאני נהנה מתחילתו ועד סופו זה הדרך!טעמו וראו כי טוב.

  עיתון מדהים

  מאיר |
  הגב
 2. עיתון

  לפי דעתי הוא צודק אם אתה שסניק מה הבעיה שלך להיות מנוי הרי אתה בדעה אחת איתם ,אני והמשפחה שלי חסידים של הרב אמנון יצחק ואנחנו מנויים של כל הפעילות שלו וכל מה שאומר אנחנו עושים או קונים תודה

  אבי |
  הגב
 3. דיקטטור

  הבן אדם הכי דיקטטור שראיתי , בן אדם פשוט מסכן וממורמר וכל הסובבים אותו צריכים לספוג את כל העצבים שלו

  יוסי לוי |
  הגב