דרעי: "קיבלנו מתחמים עבור הזוגות החרדים" (הקלטה)

דרעי התייחס בישיבת הסיעה למצוקת הדיור ואמר: "לא בקשנו העדפות לחרדים אבל דרשנו שלא יפלו אותנו. לאור הדרישות שלנו יאותרו כמה מתחמים גדולים שיהיו מיועדים לבניה עבור הציבור החרדי".

יו"ר שס אריה דרעי פתח את ישיבת הסיעה ושיגר תנחומים למשפחתו של דני גונן הי״ד מלוד שנרצח ביום שישי האחרון סמוך ליישוב דולב, דרעי ביקש לאחל החלמה מהירה לחייל מג״ב רז בן כרמלה שהותקף אתמול סמוך לשער שכם. "אסור להשלים עם המצב הזה בו כל יום אנו שומעים על פיגועים חדשים. צריך להלחם בטרור בכל הכח", אמר דרעי " אני מחזק את מפקדי וחיילי צה"ל שניהלו את המלחמה בדרום באומץ ובמוסריות. כל עמ"י מאחוריכם ולא שווה להתייחס לדו"ח שכולו לעז והוצאת דיבה".

לאחר מכן, דרעי קרא להתפלל נשיא מועצת חכמי התורה שעבר היום ניתוח. "אני מקווה שיחזור לביתו בריא ושלם".

דרעי הוסיף עוד ושיבח את סגה"ש ליצמן שהשיב בחיוב לפניה שלו בנוגע לתרומות הדם מקרב העדה האתיופית "אני מודה לו על כך שלקח את הנושא לידיים ושזה יטופל".

על סערת המחיר למשתכן אמר דרעי:"היום הייתי עם השר אזולאי בקבינט הדיור ואני שמח על ההחלטות שמתקבלות שם. היתה החלטה חשובה ושוויונית בנוגע לשיווק במחיר למשתכן ואנחנו תומכים בזה והצבענו בעד. לא בקשנו העדפות לחרדים אבל דרשנו שלא יפלו אותנו. לאור הדרישות שלנו יאותרו כמה מתחמים גדולים שיהיו מיועדים לבניה עבור הציבור החרדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.