דרעי: "ש"ס תקבל לפחות 7 מנדטים"

בראיון ל'ישראל היום' אמר דרעי: "אני לא מתרגש מהסקרים, הם מכניסים יותר מוטיבציה לפעילים שמבינים שהם נלחמים על הבית שלהם"

"מה שעשינו בקדנציה האח רונה לא עשינו גם כשהיו לנו 17 מנדטים", אומר שר הפנים אריה דרעי בראיון ליהודה שלזינגר ב'ישראל היום' שיתפרסם מחר.
בהתייחס למצב של ש"ס בסקרים, גם לאחר יוזמת "השלום הספרדי", אז המשיך מצבה של ש"ס בסקרים לדשדש, אמר דרעי: "נקבל לא פחות משבעה מנדטים. אני לא מתרגש מהסקרים, הם מכניסים יותר מוטיבציה לפעילים שמבינים שהם נלחמים על הבית שלהם".
בדבריו התייחס דרעי גם לעניין החקירות ואמר: "אני שומע דברים שמתפרסמים, דברים שפוגעים מאוד. גזרתי על עצמי לא לומר שום דבר ואני עומד בזה. אמרתי לעו"ד, לדובר וגם בישיבת הסיעה ביקשתי מכולם, תשאירו לי את העניין, זה אישי, אני לא צריך עזרה מאף אחד. לא מכניס את ש"ס ולא אף אחד לזירת מלחמה".
לגבי מבצע המוסד באיראן הוא אמר כי "השגת החומר, האיכות שלו והאופן שהגיע לארץ מעידים על כך שזה אחד המבצעים הגדולים, היפים והקשים שנעשו במדינת ישראל. למוסד מגיע יישר כוח גדול. זה מבצע שארך הרבה זמן, שמרו על זה בסודיות והצליחו. חשפנו את מעשה ההונאה הגדול ביותר בעולם, איראן הצליחה להונות את כל המעצמות ואת כל סוכנויות המודיעין הגדולות". הוא הוסיף כי "אנחנו לא רוצים לעשות פעולה צבאית באיראן. אנחנו רוצים הסכם שאומר שלאיראן לא תהיה לעולם אפשרות להגיע לנשק גרעיני צבאי".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בכנס סגור הדרעון היה בפאניקה לכן עשה שלום עם הרב עמאר

  אל תאמינו לו למילה אחת שלו. הכל זה אצלו משחק עם בצל.

  תלמיד מרן |
  הגב
 2. למה לא 17? למה שס ירדה ויורדת? התשובות לדרעי

  למה הוא משלים עם נפילות כאלו. כי הוא יודע שגם 7 לא יהיו? ואולי גם לא 4

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. שס חזקה לנצח

  אין על הרב אריה דריע ובקרוב שס 10 מנדטים

  ישראל |
  הגב