האבא של הכלה שנפצעה: "נצטרך הרבה תפילות בחודשים הקרובים" • צפו(וידאו)

מוסיף להיות קשה מצבה של הכלה שרי שפרלינג שנפצעה בתאונה בקו 402. אני רוצה להודות לקב"ה שיש לי את העוגן הזה של התורה והתפילות והתפילת רבים…אני יודע שאני לא לבד", אמר האב בבית החולים. צפו

"אני רוצה להודות לצוות של הבית חולים והרופאים שעמלו קשה להציל את היד הקטועה של הבת שלי ועשר שעות הביאו את מיטב הרופאים מכל האזור ולא הסתמכו רק על הצוות שלהם. הם לא דואגים לכבוד שלהם אלא לחולה,, כך אומר הבוקר אביה של הכלה שרי שפרלינג שנפצעה אמש באורח קשה מאוד בתאונה המחרידה בכביש 1.

האב, שנשא הצהרה בפתח בית החולים, הוסיף: "שנית אני רוצה להודות לכל מי שמתפללים ואומרים תהילים בשביל הבת שלי. שימשיכו. כבר ראינו הצלחה גדולה כשהניתוח המורכב הזה של הבת שלי נחשב הצלחה בינתיים. צריכים עוד הרבה תפילות בחודשים הבאים לכל הפחות".

צפו בדברי האב 

אבי הפצועות

אברהם יצחק שפרלינג, אביהן של שתי פצועות – אחת מהן עומדת להנשא – משוחח עם כתבתנו קטי דור ומודה לצוות הרפואי בבית החולים אסף הרופא

‎Posted by ‎הערוץ הראשון – Channel 1 Israel‎ on‎ יום שני 15 פברואר 2016

בסיום הדברים אמר האב: "מעל הכל אני רוצה להודות לקב"ה שיש לי את העוגן זה של התורה התפילות ותפילת הרבים… אני יודע שאני לא לבד, שכל הציבור איתי וזה ודאי יתן לנו כוח ויביא את הרפואה השלמה הרבה יותר מהר…הקב"ה נותן הכל במידה הנכונה".

כזכור, מוקדם יותר דיווחנו כי הנוסעת שנפצעה באורח הקשה ביותר בתאונה היא שרה שפרלינג, כלה בת 20 מירושלים, שהיתה אמורה להינשא בעוד כשבועיים. היא פונתה מהזירה במצב אנוש כשסכנה מיידית נשקפה לידה ולרגלה.

במהלך הלילה היא עברה ניתוח ארוך ומוכב, ועם סיומו היא הועברה להמשך טיפול במחלקת טיפול נמרץ של בית החולים 'אסף הרופא'.

"הפצועה יצאה לפני כשעה קלה מניתוח ארוך ומורכב שנמשך כל הלילה עם טובי המומחים וכרגע נמצאת בטיפול נמרץ ומצבה קשה", נמסר מבית החולים. עוד נמסר כי לפי שעה ממתינים לראות האם ידה ניצלה בזכות הניתוח.

כך או אחרת, הרופאים בבית החולים מדברים על תקופת החלמה שתארך חודשים רבים. בשל כך נדחתה החתונה למועד בלתי ידוע.

במשפחתה מבקשים מהציבור להעתיר בתפילות לרפואתה. שמה לתפילה: שרה בת דינה לרפו"ש.

יצוין כי אחותה, ברכה, היתה עמה באוטובוס הדמים אולם היא נפצעה באורח קל בלבד ושוחררה לביתה לאחר טיפול רפואי קצר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.