האבא של טראמפ תרם מיליונים לתלמוד תורה

תמונה נדירה מלפני חמישים שנה נחשפה בימים האחרונים, ומוכיחה כי משפחת טראמפ לא רק אוהבת יהודים אלא גם תורמת כסף רב לקרקעות ובניינים לתלמוד תורה. צפו {זכות אבות}

תמונה נדירה מלפני חמישים שנה נחשפה בימים האחרונים, ומוכיחה כי משפחת טראמפ לא רק אוהבת יהודים אלא גם תורמת כסף רב לקרקעות ובניינים לתלמוד תורה.

בתמונה נראה מרפרדיק קרייסט טראמפ ("פרד"), אביו של נשיא ארצות הברית הנבחר דונלד טראמפ, בזמן שתרם קרקע שהיתה בבעלותו לטובת הקמת תלמוד תורה בפלטבוש שבניו יורק.

על טוב לבו של אביו של דונלד טראמפ מספרים יהודים שגרו בשכנותו, כי הוא היה טוב לב ובמיוחד התחבר והתחבב על קהילת היהודים ב'יץ הייבן שבברוקלין.

מדובר במוסד "בית' אבן ג'ואיש סנטר", ועל פי ההערכות, התמונה צולמה לפני כחמישים שנה, או מעט יותר מכך. התמונה מגיעה לאחר הפרסומים על כך שהבן והנשיא הנבחר, דונלד, היה נמנה על רשימת התרומים 'הכבדים' של ישיבה חסידית בירושלים.

יצויין כי רק לפני מספר שבועות פורסם כי בנו הנשיא החדש דונלד טראפ בעל קשרים עמוקים עם קבוצת יהודים התומכים בישיבת רוז'ין – בויאן בירושלים ולהם הערצה רבה וקשר אדוק עם כ"ק האדמו"ר מבויאן שליט"א.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.