האברך שהסתבך עם כוכב 'האח הגדול' • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': כששרקי הפחיד את השוויצרים, העיתונאים שעדיין נופשים בחו"ל, איזה הפתעה מכין מונה באלבום החדש? ומצעד המנחמים אצל זייברט

'א-ל-ו-ל':  קול השופר המהדהד מבין התריסים העיר את בקליינע מחלומות בין הזמנים העליזים שפינה את מקומו לטובת ה'פלצות' של חודש הרחמים והסליחות.

כל המי ומי עלו השבוע לניחום אבלים אצל ראש העיר חנוך זייברט לרגל פטירת אמו ע"ה. בלשכת זייברט עמלו שעות נוספות בכדי לנווט את אישי הציבור שנתקעו בכבישי העיר הפקוקה. והיו גם אנשי ברנז'ה שביכו מרה על כך שלא ייח"צנו את האירוע המתוקשר.

ארדן מנחם את זייברט
גם בוז'י לא שוכח לנחם
גוטרמן פינה לעצמו זמן בשישי ובא לנחם את הראיס של בני ברק
האדמור ממודז'יץ ואדמורי"ם נוספים זוכרים לזייברט חסד נעורים ובאו לכבד את ראש העיר.

כתב ערוץ 2 יאיר שרקי טס השבוע לעיירת וילאר בשוויץ, באדיבות אחת מחברות הנופש בכדי לערוך כתבה על מעמד הביניים החרדי שיצא את גבולות גני יהושע ופארק הירקון לעיירות הקסומות בהרי שוויץ. שרקי אף נצפה מצטלם לכתבה, בעודו יושב על גדר שמובילה לתהום של 3,000 מטר. אותנו זה הפחיד.

שרקי עם אנשי הסטייל בוילאר

משלחת לאיטליה: הזמר והפייטן אופיר סלומון המריא לפירנצה שבאיטליה להופעה מדהימה יחד עם הקלידן מוטי בן משיח.

ואריה זיסמן לקח אתו את הספר החדש של יוסי גרין עד לנופש של יוסי גרז בהרי איטליה

גם הזמר אברהם פריד הצטייד השבוע בספרו החדש של יוסי גרין, שבתוך שבוע בלבד מכר כמעט את כל המהדורה הראשונה אותו ערך העיתונאי חנני בלייך .שהחל לכתוב במוסף השבת של 'ישראל היום'.

אותו חנני בלייך ראיין למוסף "ישראל היום" את יזם ההייטק החרדי משה פרידמן. השניים צחקו בינם לבין עצמם איך יצא שחברונע'ר מראיין חברונע'ר לעיתון חילוני…

אם כבר במוזיקה עסקנין: המעבד והמלחין מונה רוזנבלום הולך אחרי 10 שנות עבודה להוציא את אלבומו החדש "מונה 6" לחגים הבעל"ט. בקליינע חושף כי בין השאר ישירו שם גדולי הזמר מרדכי בן דוד, יעקב שוואקי ועוד זמר מפתיע במיוחד.

העיתונאי שמעון ליברטי נאלץ ליטול פסק זמן מעבודתו – בשל מעבר דירה. מקרוביו מבטיחים כי הוא ישוב בקרוב.

למדור נודע כי אברך חרדי מקריית ספר הסתבך בעסקה מפוקפקת עם כוכב 'האח הגדול' לשעבר שנקלע לקשיים כלכלים ונכסיו עוקלו. האברך הנל הוא לא היחיד וככל הנראה עוד אברכים רבים השקיעו כספים רבים אצל הסלב'.

ברכת מזל טוב לעיתונאי בני רבינוביץ, לרגל אירוסי הבן אביגדור רבינוביץ, מבחירי ישיבת אור אלחנן עב"ג.

ברכת מזל טוב לבנצי ליזרוביץ  מ'קול חי' לרגל הולדת הבת

ברכת מזל טוב לדניאל סימן טוב ממפיקי 'החידודון' של עמי מימון ברדיו 'קול ברמה' לרגל אירוסו עב"ג. מימון (איך לא) התייצב על ארבע וכובד בלבישת המדים המרוקאים.

כל המי ומי השתתפו בחתונה של מנכ"ל המדינה דוד ביטן, יצחק פלדמן (בקהילה)הגיע לאולם בראשון בכדי לאחל  מה קרה לא קרה למרואיין הראשון שלו.

משתתפי הטקס המכובד לשר הביטחון באלעד, נדהמו לגלות כישרון חדש אצל דובר העירייה חיים לוריא כשהנחה בטוב טעם את כל מהלך הטקס.

ומצלמות 'בקליינע' קלטו את איש הצללים ודובר ראש העיר יהודה רובינשטיין לוחש לו באוזן באמצע הטקס, והסקרנות של 'בקליינע' בוערת.

 

ואילו ראש העיר מודיעין עילית נצפה משוחח עם הרב החזק ביותר בירושלים, הגאון רבי ברוך סולבייצ'יק שעשוי (אולי) להכריע על סוגיית זהותו של ראש העיר הבא של מודיעין עילית. השניים שוחחו בטקס הכנסת ספר תורה להיכל בוגרי ישיבת "חברון גאולה" בקריית ספר.

עורכי דין ומודיעין עילית זה הכי באופנה. בשישי פגשנו את עורך הדין יוסי שפרינצלס כשהוא ממתין בתור כאחד האדם בקלויז של ירועסלב בברכפלד.

 

באיחור אופנתי – הנה לכם תיעוד מהמופע הגדול של הקיץ, שקרה בשבוע שעבר באמפי פארק אשקלון שם הופיע יעקב שוואקי. בתמונה: ראש העיר תומר גלאם, מנחה הערב יוסי לחיאני והמשנה לראש העיר חי דהרי.

ממשיך להתפלל: המקובל המאיר לבריות הפך את ציונם של גדולי האומה היהודית לביתו השני, כאשר לפחות פעם בשבוע הוא נוסע לקברי הצדיקים בצפון והפעם: ציונו של הרשב"י הקדוש.

אמת של החיים: גדול הזמר המזרחי יניב בן משיח לקח את בנו ליומו הראשון בישיבה קטנה, בן משיח מספר שהוא לא נרדם כל הלילה מההתרגשות וכולו תפילה לבורא עולם שבנו היקר יצליח ויעלה מעלה מעלה בלימוד התורה

בעוד  פחות משבועיים, יום רביעי ט״ו אלול 6.9  ציקי פרנק מתחתן באולמי כתר הרימון רחוב אהרונוביץ 10 בני ברק.

וחדשות מ'קול ברמה': בחמישי האחרון ירד ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ממגדלי איקרוב בתל  אביב לאולפני קול ברמה בבני ברק. ברק הגיע עם חולצה פולו כחולה שאינה תואמת את המעמד. עד מהרה התגייס אחד המפיקים ורכש למפרק השעונים חולצה לבנה מעיר התורה – אך לא מגוהצת.

 

לפני
ואחרי ברק עם החולצה הלבנה

ערב שבת, שליח אוחז בידו סלסלת פירות מעוצבת בטוב טעם, ובפנים פתק ברכה ממנכ"ל התחנה אריאל דרעי לעמי מימון בהוקרה על לוח שידורים מיוחד בבין הזמנים.

 

״דספזלטוב״ האמן והיוצר עמירן דביר השיק לאחרונה גרסת כיסוי יהודית ללהיט הליטיני ״דספסיטו״. שי שטרן וצוות שי בשידור הגיעו לשמוע את הביצוע בביתו של עמירן יחד עם צמד רעים. בנתיים הקליפ החדש צובר עשרות אלפי צפיות ביוטיוב, ונכנס זה השבוע השני לרשימת TOP10 ברדיו הדתי בישראל.

שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עו"ד יוסי שפרינצלס

    איפה כל התארים של העורך דין? מנהל קופת מתן בסתר ומנהל ענין חדש ומנהל משרד עורכי דין, איפה?

    מאיר ק. |
    הגב