האב ששכח את בנו ברכב בראיון קורע לב(הקלטה)

אביו של אליה ויינגוט ז"ל הפעוט שנפטר לאחר שנשכח ברכב במשך שעות ארוכות בעיר אשדוד בראיון מצמרר ל'קול חי': "אם נגזר על עם ישראל שיהיו כאלה דברים תפילתי שאהיה אחרון. לא מאחל לאף אחד בעולם לעבור את הצרה שלי. זה קרה במקום הומה אדם, עברו מאות אנשים ליד הרכב, הילד היה בתוכו 4 שעות, השם סנוור מאות אנשים". {מצמרר}

אביו של אליה ויינגוט ז"ל הפעוט שנפטר לאחר שנשכח ברכב במשך שעות ארוכות בעיר אשדוד בראיון מצמרר ל'קול חי': "אם נגזר על עם ישראל שיהיו כאלה דברים תפילתי שאהיה אחרון. לא מאחל לאף אחד בעולם לעבור את הצרה שלי. זה קרה במקום הומה אדם, עברו מאות אנשים ליד הרכב, הילד היה בתוכו 4 שעות, השם סנוור מאות אנשים".

האב הוסיף: "כששמעתי על מקרים כאלו אמרתי לעצמי 'לי בחיים זה לא יקרה'. למה אין חוק המחייב זמזם לכל כסא תינוק אם הוא במשקל מסויים? אני קורא לכל מי שיש לו השפעה לקדם את הנושא הזה. קבלו על עצמכם מעשה טוב לעילוי נשמתו".

"נתנו לנו ניסיון והוא גם נותן לנוכח. אי אפשר לתאר מה עובר על אדם באותו רגע. אני זוכר ששמעתי גם על מקרים וגם פרסומות על דברים כאלו ואמרתי בחיים זה לא יקרה לי. תמיד אמרתי מסכן האבא איך הוא יכול לחיות עם עצמו היום אני יודע שגם האבא לא מסכן כי זה לא קשור אליו וגם אם זה קשור אליו הרי בסופו של דבר אין לו את הילד שלו שהוא כ"כ אוהב".

אודיה ויינגוט, אמו של הפעוט התראיינה הבוקר (רביעי) לראשונה לגלי צה"ל ואמרה כי "זה פשוט עניין משמיים כמה שקשה להגיד את זה. זו לא אשמתו, והוא כבר הבין את זה. אני לא חושבת שאפשר לעכל את זה בחיים. לא נראה לי שזה משהו שאני אצליח לעכל אותו לעד. אני כל דקה מחדש מדמיינת שאולי הוא נמצא אצל מישהי, אצל בייביסיטר והוא עוד מעט צריך לחזור. זה פשוט לא קורה, כל המציאות הזו היא באמת קשה".

"אין שום דבר שיצליח לנחם, שום דבר בעולם", הוסיפה ויינגוט, "אני לא חושבת שאפשר לעכל את זה, נמצאים כאן אנשים ומנחמים, נכנסים ומדברים ואני לא שומעת אותם אפילו. עוצמת עיניים ורואה אותו מול העיניים שלי ואני מרגישה שזה לא מגיע לי, זה לא מגיע לנו. הוא היה פיקדון והוא בא לעשות את התפקיד שלו בעולם והקדוש ברוך לקח אותו בחזרה, זה לא מובן מאליו ואני לא אצליח לעכל את זה בחיים שלי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איזו גדלות של הורים.
  עם ישראל משתתף בצערכם, כואב את כאבכם.
  ומתפלל שהקרבן הזה יהיה הקרבן האחרון.
  ויבולע המוות לנצח.

  אושמוש |
  הגב