האב התחנן למשרד החינוך: "אני לפני התקף לב" (וידאו)

במשרד החינוך דחו שוב את הערעור שהגיש אב לילדה שלא קיבלו אותה ללימוד בכיתה א' בעיר ביתר עילית. בהקלטה מצמררת שנחשפה בקול ברמה נשמע האב מתחנן על נפשו: "אני עומד לחטוף התקף לב". {הקלטה מצמררת}

האפליה במוסדות החינוך: בשבוע האחרון נחשף ברדיו קול ברמה כי תלמידת כיתה א' בביתר עלית עדיין שוהה בביתה מכיוון שוועדת הערר במשרד החינוך דוחה שוב ושוב את מעוד קיומה מסיבות שאינן ברורות. לאחר פרסום הידיעה, זימנו במשרד החינוך את האבא לדיון בועדת הערר, אך היא נדחתה שוב.

הבוקר, חשף ישורון תורג'מן בתוכנית חדש על הבוקר בהגשת נועם זיגמן הקלטה מצמררת של שיחה שהתקיימה בין האבא שלא קיבלו את ביתו הקטנה ללימודים, למפקחת במשרד החינוך. בהקלטה נשמעת המפקחת מבשרת לאבא כי ועדת הערר נדחית שוב.

המפקחת נשמעת אומרת לאבא הכאוב: "אני מבקשת להודיע כי הוא ידחה לתחילת שבוע הבא, אני מבטיחה שאני יבריא אני יגיע זה יהיה בתחילת השבוע ואני בטוחה שיהיה רק בשורות טובות". האבא אשר נשמע בהקלטה מתחנן על נפשו אומר לה כי הוא לפני התקף לב.

https://vimeo.com/149551106

"אני מתעסק ביום יום בדברים קשים", אומר האבא. "אני קובר גופות, רואה אנשים שרופים ואני לא בוכה כמו שאני בוכה עכשיו, אתם עושים עוול לילדה, אין לי במה להאמין אין מה לעשות כבר, אתם הייתם הכתובת שלי לפני כל הסיפור ולא עשיתם את זה".

בתגובה מבטיחה לו המפקחת של משרד החינוך: "אני יחזור אילך בתחילת השבוע הבא, אני עם דלקת ריאות ויש דברים שאני לא יכול לפרט אותם אבל העיכוב הזה יהיה רק לטובכם, אנחנו נעזור, תאמין לי שטובת הילדה לנגד עיננו".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה לרדיו קול ברמה: "עניינה של התלמידה נידון כרגע בהליך של מיצוי אפשריות מאחר ויש כרגע הליך שככל הנראה יותיר את ועדת הערר, במידה ולא יהיה פתרון עד ליום שני הקרוב ועדת הערר תתכנס בשנית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.