האב חשף: "לאמא היו בעיות אחרי הלידה"(וידאו)

על פי הדיווח בחדשות 2 האב הסביר כי לאחר הלידה הוא הבחין במספר בעיות, ברשת דווח כי מדובר בדיכאון שלאחר לידה, לטענת האב מצב רוחה של אשתו לא היה טוב כבעבר. { דיכאון אחרי לידה}

אב הבנות שנשרפו למוות אומר היום כי לא הבחין בסימנים מקדימים שהצביעו על מצוקה בה הייתה שרויה האם. לדבריו, הוא לא חשד לרגע שאשתו תנסה לפגוע בעצמה, ואף לא העלה בדעתו שהיא תפגע בבנותיה.

על פי  הדיווח בחדשות 2 האב הסביר כי לאחר הלידה הוא הבחין במספר בעיות, ברשת דווח כי מדובר בדיכאון שלאחר לידה, לטענת האב מצב רוחה של אשתו לא היה טוב כבעבר. הוא טען כי חשב שתופעה תחלוף והם יתגברו על כך, אך שום דבר לא הביא אותו למחשבה שהיא עלולה לבצע מעשה קשה כל כך לבנותיה.

האב החרדי נעתר לבקשת המשטרה לערוך נתיחה בשתיים מהבנות. עורך דינו של האב דיווח כי הוא בוכה ללא הפסקה ושואל "איפה המשפחה שלי?". הלווייתן של הילדות תיערך הלילה.

עורך הדין, דרור שוסהיים מהמחלקה המשפטית של זק"א שנפגש היום עם האב, סיפר: "הוא שבור ורצוץ, וכך גם האנשים שסביבו. הוריו הגיעו מחו"ל, גם אחיו פה, ויש פה עוד אנשים בקרבתו שתומכים בו".

"המשפחה ביקשה להימנע מהיסחבות לבתי משפט ורוצה להביא את הגופות מהר ככל הניתן לקבורה", הסביר שוסהיים. "לכן הסכימו לנתיחה חלקית של שתיים מהבנות, שגם ממנה לדעתנו ניתן היה להימנע". הוא אף הוסיף כי "ממה שהבנתי האישה נורמטיבית לחלוטין. אבל בתקופה האחרונה היו בעיות ותסמינים פסיכיאטריים, והיו אינדיקציות שהתגלו, גם לאחר מעשה, שאולי היא רוצה לפגוע בעצמה. מהממצאים קרוב לוודאי שהאם קודם פגעה בבנות בצורה שהביאה למותן, ורק לאחר מכן הדירה הועלתה באש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.