האב מירר בבכי:"הרב הרס את בתי, היא בטראומה" (וידאו)

אביה של אחת הנערות התקשה לעצור את הדמעות עם מתן גזר הדין ופצח בזעקות שבר:"הוא הרס את הבת שלי אני רק רוצה את הבת שלי שלמה שוב", אמר האב שמירר בבכי. לדבריו, הרב פגע בה וגרם לפגיעה נפשית קשה בה – האזינו לדברים

 

לאחר שבית המשפט המחוזי בנצרת שלח הבוקר (רביעי) את הרב יעקב דויטש לתשע שנות מאסר בגין עבירות שביצע בנערים ונערות. אביה של אחת הקורבנות הגיע לדיון וביקש לוודא שבית המשפט לא יקל עם הרב.

אביה של אחת הנערות התקשה לעצור את הדמעות עם מתן גזר הדין ופצח בזעקות שבר:"הוא הרס את הבת שלי. אני לא יודע אם אני מרוצה מהעונש, אני רק רוצה את הבת שלי שלמה שוב", אמר האב שמירר בבכי. לדבריו, הרב פגע בה וגרם לפגיעה נפשית קשה בה: "גידלתי אותה 14 שנים והוא לקח אותה".

גם העיתונאים הקשוחים שהגיעו לבית המשפט לא נותרו אדישים למראה הקשה של האב, שנעזר בכיסא גלגלים, ומספר על המעשים ששינו את חיי משפחתו. "היא בריאה, היא בסדר", אמרה לו אחת הנוכחות מחוץ לאולם. "היא לא בריאה, היא בטראומה", הוא השיב בכאב.

על פי גזר הדין עולה כי דויטש, ששימש כרב קהילה בעפולה הואשם לפני שלוש שנים בעבירות החמורות, יידרש גם לפצות את הנפגעים.

לפני כשנתיים הוגש נגד דויטש כתב אישום חמור בגין עבירות חמורות בנערים ובנערות שהיו בגילאי 13-15 בשעת המעשה, הנאשם  דויטש כפר באשמה, אך בית המשפט המחוזי בנצרת הרשיע אותו בעבירות לפני כשנה וקבע כי דויטש ניצל את מעמדו הדתי.

בכתב האישום  מפורט מקרה מקרה בו הורה לנערה חולה שהייתה  כבת 15 לעשות מעשים שלא על פי ההלכה "זה יעביר לך אנרגיה ויביא מרפא למחלה שלך". לאחר שהבריאה, חידשו השניים את הקשר ביניהם . לפי כתב האישום, אחד מאותם מפגשים נערך בבית הכנסת שבמקום מגוריו של דויטש.

 

במקרה נוסף, ניצל דויטש את מרותו כרב – אילץ קטין לעשות מעשים חמורים. אירוע אחר  התרחש כשדויטש התבקש לברך נער כדי שזה ימצא מסגרת לימודים חדשה. לשם כך, הוא ביקש לשהות בבית משפחתו של המתלונן בימי חג הסוכות – ובאחד הלילות ביצע בו עבירות.

 

האזינו לזעקות השבר באדיבות רשת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איך מפרסמים רק את דברי התובעים ולא מסייגים אותם ???? מה אין כבוד לתורה ??? יש לחוש מאוד שזה לא נכון !!!! די עם ההסכמה לכל מה שבית המשפט אומר , אתם הורסים את עולם התורה. הזהרו בדבריכם.

    שמשעון |
    הגב