לראות ולבכות: 'ואפילו בהסתרה' בהלווית בנו הנרצח (וידאו)

משה רוזנפלד בן 25 שנרצח על ידי מחבלים סמוך לישוב שבות רחל. הובא למנוחות , אביו הרב לאו ושר החינוך בנט ספדו לו בדמעות

הלווית רווית כאב ויגון התקיימה בצהריים בישוב כוכב השחר בבנימין שם הובא (רביעי) למנוחות מלאכי משה רוזנפלד בן 25 שנרצח על ידי מחבלים סמוך לישוב שבות רחל.

בהלוויתו השתתפו הראשי לישראל הרב דוד לאו, שר החינוך נפתלי בנט אשר באו לחלוק כבוד אחרון והספידו למנוח.

 

אביו  אליעזר מוזיקאי דתי מפורסם ספד בבכי ודיבר על הקשר עם בנו המנוח, "מה לא עשינו טוב ריבונו של עולם שזו הפעם השלישית? מה לא עשינו טוב?", פרץ בבכי מר. "אנחנו בהפטרה הגדולה של הקב"ה אנחנו באמת לא יודעים ולא מבינים".

 

האב, סיים את ההספד והקדיש לו שיר, "תשיר איתי מלאכי בקול השקט שלך יחד עם כל האחים שלך, ואפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה, בוודאי גם שם נמצא השם יתברך. גם מאחורי הדברים הקשים העוברים עליך אני עומד…".

 

השר נפתלי בנט ספד למשפחה ואמר, "אתם המשפחה סמל לעם ישראל בארצו, עם ישראל מצדיע לכם", אמר בנט, "האוייב שלנו מנסה לפגוע כל העת בחפים מפשע…חיות אדם. אֶרְדּוֹף אוֹיְבַי וְאַשִּׂיגֵם וְלֹא אָשׁוּב עַד כַּלּוֹתָם. האוייב שלנו מקדם את המוות מממן משלחות טרור, קורא כיכרות ורחובות על שם מחבלים…אני אומר לאויבנו, מיום ליום האיפור שלכם יורד מהפנים, אתם ארגון טרור זה מה שאתם, המשחק שלכם נגמר. השטח הזה ישאר יהודי. אנחנו כאן 3800 שנה ואנחנו כאן כדי להישאר, עבר מספיק זמן, תפנימו את זה. כשאתם רוצחים אנחנו בונים".

 

"אני פונה לעם ישראל אם יש כזה דבר מתנחלים אז כולנו מתנחלים! מי שיושב ברמת אביב הוא בדיוק כמו יהודי בכוכב השחר. האויבים שלנו הורגים כל מי שיהודי בכל מקום".  פנה בנט.

 

"לא תהיה ישראל א' וישראל ב' לעולם.  עם ישראל אחד. כל ניסיון לפגוע באחדות שלנו יתקל בחומה בצורה. אף אחד לא יתנצל שבחר לגור על אדמת אבותיו. קטונתי אחי תושבי יהודה ושומרון, אתם דוגמא ערכית, מוסרית לערבות הדדית שנלמד ממנה".

צילום: פלאש 90

 

..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.