האב החרדי מירר בבכי: "נתנאל נרצח רק בגלל היותו יהודי"‎ (וידאו)

בני משפחתו של נתנאל ערמי שעל פי החשד נרצח על ידי בני מיעוטים במהלך עבודות באתר בנייה, משוכנעים שהרקע למעשה לאומני וקוראים להעניש את האחראים בחומרה. "רק רוצים שלא יטייחו את המקרה", מירר אביו בבכי‎

בני משפחתו של נתנאל ערמי ז"ל קיימו  מסיבת עיתונאים. זאת לאחר שהותר לפוסם כי המשטרה חוקרת חשד לפיו ערמי, שנפל מהקומה ה-11 באתר בנייה בפתח תקווה לפני כשבועיים, נרצח על רקע לאומני.

וידיאו באדיבות רשת

 

"האבידה והקורבן של נתנאל זה לא קורבן יחיד", אמר אביו שמירר בבכי. "זה קורבן ציבור של כלל ישראל. כל יום הם מזנבים בנו. אלו ברכב ואלו בסוסים, פעם זה עם משאית, פעם זה עם טרקטור, משתלחים בילדים, בגני ילדים, זורקים אבנים".

אמו של נתנאל, מרים ערמי, העבירה את המסר המשפחתי: "בני יקירי נרצח על היותו יהודי ולא בגלל שום דבר אחר. אני קוראת מפה לכל הגורמים האפשריים שישימו קץ לטבח הזה שעושים בנו. אנחנו כמו במטווח. אף אחד לא יודע מי הבא בתור".

"אנחנו דורשים ורוצים שהרוצחים ייתנו את הדין ושהממשלה תגיע כבר למסקנות הנכונות של איך להתנהג עם המחבלים הקטנים האלו שמחבלים בכרמים", קראה האם. "כל פעם עוד אחד ועוד אחד ועוד אחד, בשיטתיות כזו שאין לה סוף".

"אם לא יהיה עונש מרתיע, ככה זה ימשיך להיות", היא הזהירה. "כל פעם נשמע על פיגוע על רקע לאומני. כל הטיוחים שמטייחים זה לא יעזור. העם שלנו לא מטומטם, ובסוף האמת תצא לאור".

"לפני כשבועיים נרצח נתנאל, ומאז ועד עתה לא נוצר שום קשר עם המשפחה מטעם גורמי הרווחה, אף על פי שנתנאל נרצח על רקע לאומני", טען עורך הדין המייצג את המשפחה. "המשפחה הופקרה".

"מה שאנו יודעים היום הוא שנתנאל נרצח בגלל היותו יהודי", הוסיף הפרקליט. "אנחנו קוראים למשטרה לעשות את כל המאמצים ולעשות מעל ומעבר במקרה הזה כדי להגיע לחקר האמת".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה הקשר לזה שהוא חרדי?
    בגלל שהוא חרדי הבכי שלא עצוב יותר?

    אני |
    הגב