המסמכים החשובים שהושבו בזכות האדמו"ר ו'יתד נאמן' • סיפור של השגחה פרטית

סיפור של השגחה פרטית נפלאה שנוצר בזכות עיתון יתד נאמן ואדמו"ר מפורסם בארה"ב.

הסיפור אירע בערב ראש השנה האחרון, יהודי שפירסם מודעה בעיתון יתד נאמן המחולק חינם מדי יום ג' על מסמכים מאוד יקרים שאבדו, בהם דרכון חוזים וייפויי כוח, שנשכחו ברכב טרמפ בחזור מהשקת פרוייקט שהתקיים במלון רמדה מטעם איי. טי. אן אחזקות.

מסתבר שהאדם שאצלו ברכב המסמכים נשכחו, טס למחרת היום עם משפחתו לארה״ב עד לאחר החגים. הוא ראה את שקית המסמכים ולא הספיק לבדוק את תכולתה לפני שנסע. כך שבדרך הטבע לא היה סיכוי שיראה את המודעה.

האיש מספר ש"כמאמינים 'בני מאמינים אנחנו יודעים שהכל יכול לקרות".

וכך ביום ראשון בערב גיסו של בעל הרכב החליט ברגע האחרון לנסוע לארה״ב לאדמו״ר לימי הדין, הוא התקשר לסוכן הנסיעות שבקושי מצא לו מקום בטיסה האחרונה לפני ראש השנה, מאחר וזה זמן דחוק הוא שם אותו על רשימת המתנה בכמה טיסות שונות, ביום שני בבוקר הסוכן התקשר אליו שהתפנה מקום בטיסה ושאם הוא רוצה לעלות על הטיסה הוא חייב להזדרז לשדה התעופה. מאחר והוא היה חייב להזדרז הוא לא הספיק לקחת איתו ספר לטיסה, בדרך למונית הוא ראה את ה״יתד נאמן״ המחולק חינם בכניסה לביתו, הוא מיהר להכניס לתיק שיהיה לו מה לקרוא במטוס, מאחר והוא לא נרדם בטיסות. אך שלא כדרך הטבע הוא נרדם כמעט לכל משך הטיסה, ולכן העיתון נשאר אצלו בתיק במקום להישאר אחרי הטיסה במושב המטוס.

הוא הגיע לבית חמיו ורוקן את התיק כולל את העיתון, גיסו שהיה במקום החל לקרוא את העיתון ונתקל במודעה, כשראה את המודעה נזכר שאכן לקח מהכנס ברמדה טרמפיסט למרכז העיר, ושיתכן שהוא זה ששכח את המסמכים ברכבו, במוצאי ראש השנה הוא מסר לגיסו את מפתחות הבית שבירושלים, ואת המיקום בבית שבו המסמכים מונחים, וכך בס״ד זכה האיש שהמסמכים יחזרו אליו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.