האדמו"ר כישף אותי • כך טוען העצור בחשד לניקוב צמיגי רכבו של האדמו"ר מקרעטשניף ברחובות • העצור נישלח להסתכלות

מזה למעלה מחודש שרחובותיה החרדיים של העיר רחובות סוערים עקב גל של פגיעות ברכוש ובמיוחד בכלי רכב, הצתות ספרי קודש, חילול קברי הוריו של האדמו"ר מקרעטשניף. בשבוע שעבר ביום רביעי בשבוע שעבר, בעקבות פגיעה וחיתוך צמיגי מכוניתו של האדמו"ר, התחילו לעלות השערות שאולי מדובר במתחים בין החסידים לליטאים, ואולי אף על רקע פוליטי.

בשל הפגיעה בצמיגי רכבו של האדמו"ר מקרטשניף, הוגשה תלונה למשטרה, ובו דווח על כל האירועים האחרונים כולל חילול קברי הוריו של האדמו"ר, הצתת ספרי אביו של האדמו"ר על הקבר, וגרימת נזק נוסף לרכוש נוסף של חסידי קרעטשניף. בזכות פעילות מואצת של מש"ק אושיות, השוטר מיכה יטמנו, נרשמה הצלחה בלכידת חשוד במעשה אשר בחקירתו הודה במעשים.

מדובר בתושב רחובות, חילוני, אשר הסביר לשוטרים המופתעים כי ביצע את כל המעשים הללו בנקמה על כך שהאדמו"ר "כישף" אותו. החשוד "המכושף" נעצר ויובא בפני שופט להארכת מעצר והמשטרה תבדוק אם הוא קשור גם ליתר אירועי הפגיעה ברכבים של בכירי החרדים שהיו בחודש האחרון או רק לאירועי האדמו"ר מקרעטשניף.

העצור נישלח להסתכלות, לבדוק האם הוא בכלל כשיר לדין, עדויות שמגיעות למשטרה העלו כי נהג להתפרע בבניין בו הוא מתגורר, לרדוף אחרי ילדים, ואף תלש את המזוזות בכניסה לבניין ובשכונה והעלה אותם באש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.