האדמו"ר מבעלזא לרה"מ: "שתצליח להנהיג את המדינה, ואיש לא יוכל להרע לך" • וידאו

חיבוק חם מהאדמו"ר מבעלזא: נתניהו הגיע הערב, ביום האחרון לשבעה למעון האדמו"ר היושב שבעה על פטירת אמו וזכה לברכות חמות לו ולרעייתו. "שאף אחד לא יוכל לעשות לכם רע"

בא לנחם ויצא מנוחם: כמעט חצי שעה ישב נתניהו ושוחח עם האדמו"ר. בין היתר ביקש ראש הממשלה להודות לאדמו"ר על התמיכה שהוא זוכה לה מנציגו בכנסת – ח"כ ישראל אייכלר. האדמו"ר אמר בתגובה: "אמרתי לרב אייכלר ששנים רבות לא היה ראש ממשלה שידע לעמוד כך מול העולם. צריך לדעת שהכל משמיים".

כשהאדמו"ר התעניין בנוגע לסכנה הגדולה מאיראן ושאל את נתניהו אם הוא עושה את המירב בנושא. ראש הממשלה פירט באוזניו את התשובה בהרחבה, ואף ציין כי הוא ראה לעצמו משימה לצאת לקונגרס ולהזהיר את העולם מפני הסכנה האיראנית, אשר מאיימת על העולם כולו, ולא רק על ישראל. נתניהו גם הוסיף כי הוא עומד עוד הערב לשוחח עם נשיא ארה"ב החדש דונלד טראמפ על הסכנה הזו.

 

ראש הממשלה אף המשיך וסיפר על השיעור בפרשת שבוע שהוא מקפיד לשמוע יחד עם בני משפחתו, וכן הזכיר ספר שכתב אביה של רעייתו שרה – פרופ' שמואל בן ארצי שעוסק בנובהרדוק. הוא שאל את האדמו"ר האם קרא, והוא השיב: "מה שצריך קראתי".

לאחר מכן ביקש רה"מ ברכה לרעייתו. האדמו"ר בירך את שרה נתניהו, וכן בירך באופן מיוחד את נתניהו ברכה שהוא יזדקק לה בשבועות הקרובים "שתצליח להנהיג את המדינה בלי שאיש יוכל להרע לך, ושלא יהיה פילוג בעם ישראל".

 

כזכור, אם האדמו"ר מבעלזא, הרבנית הצדקנית אלמנת רבי מרדכי מבילגוריי נפטרה לפני שבוע כשהיא בת 96. הרבנית הייתה אלמנה 68 שנים מאז נסתלק בעלה הרה"ק רבי מרדכי מבילגורייא זי"ע בקיצור ימים ושנים.

לרבנית שהייתה כלת האדמו"ר רבי ישכר דב מבעלזא וגיסת האדמו"ר רבי אהרן זיע"א בן יחיד – הרבי שליט"א מבעלזא שכבדה על למאוד.

בשנה האחרונה מצבה הבריאותי לא היה טוב. היא שהתה בזמן האחרון במעון ההורים 'נוה שמחה' ובתקופה האחרונה  אושפזה ושוחררה בליל שישי לפני כשבועיים. היא שוב אושפזה בליל חמישי האחרון בבית החולים שערי צדק ובאותו יום הגיע בנה האדמו"ר לבקרה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.