האם החתונה תתקיים בב"ב עם אשת סרבן הגט? גם דיינים שהתירו את הגט חזרו בהם- התפתחות בפרשה בעקבות חשיפת "קוקר"

החתונה שתתקיים בב"ב עם אשת סרבן הגט: – בפנים המכתב והסיפור המלא והמטלטל – בלעדי
האדמו"ר מלעלוב ארה"ב שהוא כידוע אחד מגדולי צדיקי הדור, החליט שלא ניתן להבליג עוד וכתב בכתב יד קדשו מכתב חריף ונדיר מסוגו נגד המקרה המזעזע שעומד בפתח, והסיבה העיקרית בכדי שלא תצא חלילה מכשול של איסור אשת איש. האדמו"ר גם עומד להיפגש בענין עם האדמו"ר מסטמר בכדי שהלה יפעיל השפעתו על האדמו"ר ר"מ מויז'ניץ שהחתן הטרי הוא מחסידיו.

לכל מי שלא יודע על הסיפור הנורא שמתרחש בשבועות אלו וכעת הוא מגיע לכדי רתיחה של ממש, של סיכוי חלילה להגיע לידי חתונת אשה נשואה שלא נתגרשה מבעלה, וכעת עומדת להתחתן עם בחור בנו של אדמו"ר.

המעשה לא התחיל מהיום, אלא לפני כמה שנים, בבית אברך מלומדי כולל לעלוב בבני ברק א. ח אשר נקלע לביתו בעיות בשלום בית, אך הגיע אחד ולקח את העניינים לידיים (כפי שמרן האדמו"ר שליט"א כתב במכתבו "כי חבל שאותו איש עשה מה שעשה עד שהגיעו העניינים מדחי לדחי), ולכן העסק הסתבך עוד יותר, עד לכדי מצב של פיתוי האשה שתברח מהבית ואיום לשלטונות על מעשים שלא עשה, הוא נאלץ לברוח לחו"ל, וביקש לדון בעניינו בבית דין שם, אך הם לא הסכימו בשום אופן, עד שהם שלחו קבוצה של אנשים אלימים להכות את הבעל בכל חלקי גופו בכדי שיסכים ליתן גט, אך הלה מעולם לא הסכים לגט ואף לא נתן גט, ובוודאי שלא במצב של מכות רצח עד כדי איבוד הכרה ועירפול חושים.

אך להם זה הספיק, ועל סמך זה הלכו לרבנות ואמרו כי בידם גט, למרות שמעולם לא הוכיחו כי בידם נמצא גט, והיא התארסה עם בן של אדמו"ר בב"ב החתן שמו י. מ העומד להתחתן עם האשה של א. ח ביום ב' טבת הקרוב ח"ו.

ועל כך יוצא האדמו"ר במכתבו החריף ביותר שלא לתת לדבר הזה חלילה לקרות, וכל מי שביכולתו למנוע את איסור נישואי אשת איש פשוטו כמשמעו שאנא יעשה כל שביכולתו מתחנן וזועק האדמו"ר שיודע את כל פרטי הפרטים הכאובים בסיפור הקשה הזה: "והנה זה מצוה וזכות גדולה לכל מי שביכולתו לעכב שלא ייצא איסור של אשת איש רח"ל, לעכב את הענין, ואיסור של אשת איש ח"ו אינו הפקר" זועק מדם ליבו כבוד האדמו"ר.

בלעדי מכתב קדשו הנדיר של האדמו"ר מלעלוב ארה"ב:

מכתב בענין סרבן הגט 1

סרבן הגט עמ' 2

התפתחות בפרשה לאור חשיפת קוקר:
הבית הדין דהגר"נ קרליץ שבתחילה היה לצד האישה והכשיר את הגט, לאחר פירסום המכתב שעורר הדים רבים, הוא פסל מיד את הגט. וכן הודיע בית הדין קרליץ לרב ישראל גרינברגר רב של אדמו"ר ר"מ מויזניץ שהגט פסול שהחתן הטרי הוא מחסידיו.
גם הגרש"א שטרן רב של מערב בני ברק שראה את המכתב פנה לאדמו"ר של החתן שאסור לסדר את הקידושין לאור דברי האדמו"ר שמכיר היטב את הסיפור ומבקש לעכב את הדבר עד לבירורו היסודי.

מצ"ב מודעת בי"ד הישר והטוב מאשדוד ודף הפשקעוויל שהופץ, שיצאו בכרוז נוקב נגד האשה:

הישר והטוב

יצויין כי אתר "קוקר" אינו נוטל צד לטובת אף אחד מהצדדים, אלא הביא את הסיפור כלשונו כפי שנכתב ע"י כבוד האדמו"ר.

 

31 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ללא ספק שאם יהיה חתונה בסופו של דבר ללא גט כשר שניים יפסידו בסיפור 1 הבעל והשני מנדלה אם כמובן הוא יהיה המסדר קידושין או ישתתף בשמחה כי זה תקדים שקבוצה מהציבור החרדי סומך ל"ע על הרבנות ומעתה יהיה הרבה כאלה סיפורים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יהיה חתונה? או לא יהיה? מה שבטוח שיוסי מוזס כבר יראה אברך בשבתות ויו"ט הוא הולך להלביש סוף סוף שטרימל בגיל 41

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. למה ה"בעל" לא מואיל בטובו לבוא לישראל ולקיים את חובותיו כבעל וכאבא לילדים?
  לא חכמה לברוח ולשלוח מאמריקה הודעות ופשקווילים, בו בזמן שפה בארץ
  האישה והילדים התמודדו בגבורה מס' שנים לגמרי לבד.
  מקווה שלכולם יהיה רק טוב מעתה והלאה !

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • לפי השמעות שיש בארה"ב הבעל לא ברח אלא בגלל שהאישה ואהרון גולדברג איימו על הבעל ופתחו לו תיקים שנתן מכות לאישה וכמובן שזה לא נכון וגם אנס אותה וגם זה שקר ואחר התיעצות עם מומחים וגם עם האדמור לא היה לבעל מנוס אלא לצאת מישראל וכמובן שגם מארה"ב הוא יתקשר לאישה ודיבר איתה שעות בכדי להביאה עם הילדים לארה"ב ולעשות שלום ומה שאהרון גולדברג לא נתן

   משתמש אנונימי |
   הגב
 4. ועל זה נאמר כל המתגאה סופו ליפול באשת איש רמ"ל הגאוה של המדליסטים לא נותן להם להודות סך הכול צד הבעל ביקשה שהאישה תגיע לדין תורה כמקובל ושם ידונו מה לעשות והם לא רוצים בשום פנים ואופן והשאלה נשאלת ממה יש להם לפחד אם הצדק איתם ?

  משתמש אנונימי |
  הגב
 5. יש את המכתבים חתומים מהרבנים שליט"א ואפילו שלחו חלק מהרבנים את המכתבים לישראל גריברגר שהוא עומד כאן בראש ומה שנקרא הדיין של ר מנדל מויזניץ והוא לא רצה להכניס את זה לאדמור כי הם מפחדים מהאמת !!!
  וזה מראה כמה יראת שמים יש למנדליסטים

  משתמש אנונימי |
  הגב
 6. רבותי, פניתי לכל הרבנים הרשומים לעיל, כולם חוץ מגשטטנר ממונסי כולם אומרים חד וחלק הגט כשר, וכל מה שמפרסמים בשמם שקר וכזב

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • זה תגובה מהבחור עצמו יוסי מוזס שמבלבל לכולם את המוח המכתב של האדמו"ר מלעלוב מזויף וכל הרבנים שקרנים וכולם מכשירים את השרץ ועוד ועוד רק לא לומר את האמת !!! נכון יוסי ?

   משתמש אנונימי |
   הגב
  • זה תגובות של הבחור עצמו יוסי מוזס מי שרוצה יכול להתקשר לרבנים בעצמו וישמע את האמת , יוסי אם אין לך בעיה לעבור על איסור וזכר לא ישכב משכבי אישה , זה קטן עליך לעבור על איסור אשת איש שדינה בחנק

   משתמש אנונימי |
   הגב
 7. עדיין לא מבינים את הרמזים משמים הטרגדיות שפקדו וזעזעו את עם ישראל . דיינים רבנים חושבים שבידם נתון החרב לקבוע מי יחיה ומי… הורסים ומחריבים בתי ה', הנותנים יד וחלק בהחרבת בתי ישראל שלא יתפלאו על התוצאות דרדור דור הצעיר ההולך לטמיון בז ומנתץ כל דבר בקדושה התוצאות מבית ומחוץ נראים לכל בר דעת ועד אשר לא ישכון השלום מבית, מחוץ הגזרות יכלו כל חלקה וכל תקווה שעם ישראל אלפי שנים שומר .

  אנונימי |
  הגב
 8. אתר התגובות של הרבנים החשובים , בטח טבלתם היום במקווה . מצאתם פנאי בין הסוגיות בתורת השם לגלוש .
  דייני בית הדין הרבני בישראל גם הם בקיאים באתרי הפורנו התועבה כפי שפורסם על מקרים רבים שדיינים לא הצליחו להשיג את מבוקשם על פי התורה הקדושה נתלו מין הזוהמה האינטרנטית כדי לכפות על הבעל גט וכשזה לא פועל משתמשים בשוטרים חילוניים כדי לקיים את פסקי התורה שוטרים ממזרים שמחללים שבת בריש גלי הם שלוחי בית הדיין הברברי הישראלי פושעים זו מילה עדינה כדי לגנותם.

  אנונימי |
  הגב
 9. חלק מהדיינים ברשימה הם פושעים אפשר לגנות אותם ממזרים אני יודע על סיפור דומה שהם נתנו לאישה רשות לשחק עם הטבילות האישה טבלה ולא סיפרה לבעל, נתנה לו לגשש, ובמקרים נוספים דחתה את ליל הטבילה בחסות הדיינים, לא פלא למה עם ישראל רווי צרות רבנים ודיינים נושאים בחלקם ערס בתים פירוד וריחוק ילדים מהורים ולא פלא שצעירים ומבוגרים רבים מדרדרים ופורקים עול תורה ומצוות .

  מ.ש.קליין |
  הגב
 10. הפושע כאן זה ישראל גרינברגר זה שנקרא הדיין של ר מנדל מויזניץ והוא מודה שהוא לא יודע בכלל בהלכות גיטין והוא מסתמך רק על הרבנות !!! נקודה אין להם שום רב שאוחז איתם הם רק מבלבלים לכולם את המוח
  נו אפילו על מאכל חלבי לא מסתמכים על הרבנות אז על גיטין ובפרט שכל הרבנים נגד
  הדיין הרב גוטנטג הגיע בעצמו לר' מנדל כדי להזהיר אותו שהגט פסול וכשהודיעו לר מנדל שהדיין רוצה להיכנס הוא השיב שלא לתת לו להיכנס

  משתמש אנונימי |
  הגב
 11. חלק מרשימת הרבנים שפוסלים את הגט
  רבני הקריות אשדוד ברשות הרב גרוס שליט"א
  הרב שראיל רוזנברג שליט"א ראב"ד בית הדין קרליץ 03-6184743
  הרב נחום גוטנטג שליט"א דיין מבית הדין קרליץ 03-5792321
  הרב יעקב מאיר שטרן שליט"א מבית הדין של הרב ואזנר
  הרב משה שאול קליין שליט"א מבית הדין ואזנר
  הרב זארגר שליט"א דיין של סאטמר ירושלים
  הרב שמואל גשטטנר שליט"א מארה"ב ראב"ד בית הדין שער המשפט 1845-4259708
  הרב שלמה מילר רב ואב"ד טורונטו ארה"ב

  משתמש אנונימי |
  הגב
 12. תירגעו הכל בשליטה,
  רק עד היום סירב האדמו"ר לתת את גירסתו לבית הדין, למרות שאוים בכתב סירוב.
  וכעת שסוף סוף נתן את גירסתו, בית הדין שב ודן בנתונים אך ורק כדי למנוע זילות הדין.
  ובכל אופן לדעת כולם הגט הקיים כשר וישר.
  וברור גם שהמועד האחרון שהגרוש יכול לתת גט שני כדי שיוכל הוא להתחתן שוב הולך ואוזל.
  וד"ל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מה אם הבעל לא יתן גט שני הוא לא יכול להתחתן מה הסיבה??

   משתמש אנונימי |
   הגב
   • החתונה תתקיים בכל אופן, השאלה היא רק אם פשקוילים או בלי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
    • אני לא לוקח שום צד אבל אם יש רק ספק איסור אשת איש לדעתי יש להמנע מלעשות חתונה כזו

     משתמש אנונימי |
     הגב
 13. מכתב של אדמור חשוב ככל שיהיה יכל לגרום לבית דין לפסול הגט לאחר שכבר הכשירו?

  יוזף |
  הגב
 14. זה לא נראה שהאדמו"ר מצדד לאיזה צד
  אלא כותב את הנתונים כפי שידוע לו
  שאלו נתונים נוראים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 15. דייני בית הדין הרבי בישראל הם פושעים ומנובלים כאשר אינם משיגים את הגט על פי תורה יעשו את כל הדברים המנובלים ביותר כדי להשיג גט רק לפני שבועיים עצרו חרדי בבית מעצר עד שייתן גט כמובן שלא חלפו ימים העצור החרדי העדיף לשחק אותה ולתת גט מאוס שלא מרצונו רק כדי לצאת מי הכלא עדים וקרובים ידעו על הנעשה אך בית הדיין הרבני אין לא בעיה ממזרים הדיינים עצמם הם ממזרים . אנחנו מאמינים בני מאמינים ברור לנו שמי שידו בהחרבת בית בישראל או בהרחקת ילדים מאביהם אין הקדוש ברוך הוא מבליג על פשע זה ומשלם מידה כנגד מידה על ערס חיי נפשות עמו ישראל

  חרדי לדבר השם |
  הגב
 16. אלו מעשים שקוראים כל יום בארץ ישראל הרבנות היא מאפיה ברברית הפועלת עם המשטרה והרווחה, יש דיינים בבית הדין הרבני שהם פושעים ומנובלים כאשר אינם מצליחים להשיג את הגט מהבעל על פי תורה יעשו את הדברים המטונפים ביותר וכך מצליחים לארוס בתים בישראל ללא ערף וללא רחמים נפגעים דורות שלמים .
  הקדוש ברוך הוא לא מפספס אף אחד מי שגרם לחורבן בית בישראל וידו בריחוק ילדים מאביהם משלם על כך מחיר כבד ממנו יתברך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 17. אני לא מבין מה יותר פשוט לסדר גט הרי האשה לא רוצה לחיות עם הבעל ? מה בכח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 18. המכתב למעשה מופנה לגרוש, שיואיל לתת גט שני שיהיה כשר ומהודר גם לדעתו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כנראה האישה לא מוענינת הרי יש לה כבר גט לטענתה

   משתמש אנונימי |
   הגב
 19. לדבר על ליבו של הבעל ,שישלח גט לאשתו , ולא יתן שיהיה מכשול בבית ישראל

  א.רון |
  הגב
 20. בכלל לא מזויף האדמו"ר הוא צדיק גמור ויודע בדיוק מה שהוא כתב.

  תבוא עליו ברכה מהשמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 21. כדאי גם להסביר לזוג שלילדיהם יצא שם ממזרות, דבר שיקשה עליהם לבוא בקהל
  כשעל דבר זה נאמר מעוות לא יוכל לתקון חלילה.

  ישר דרך |
  הגב