האדמו"ר מפיטסבורג: "קורא לתושבי אשדוד להיבדק בHT קליניקס"

ראשי מכון ht קליניקס ביקרו אצל רבני העיר אשדוד ובהם האדמו"ר כ"ק מפיטסבורג והגרש"ד גרוס * לאור עידודם של הרבנים על נחיצות השמירה על הבריאות הוחלט לקיים ערב להעלאת המודעות לביצוע בדיקות לב

לאור עידודם וקריאתם של רבני העיר אשדוד לקיים בדיקות המסוגלות להציל חיי אדם, מתכוון מכון ht קליניקס לקיים באשדוד ערב להגברת המודעות הציבורית לביצוע בדיקות לב – דבר אשר עשוי במקרים רבים להציל חיי אדם.
בשבוע האחרון ביקרו ראשי מכון ht קליניקס ובראשם היו"ר הרב חיים רייכר אצל רבני העיר אשדוד ובהם האדמו"ר כ"ק מפיטסבורג והגרש"ד הכהן גרוס רבם של חסידי גור בעיר.

ראשי המכון הציגו בפני הרבנים את המכשיר שבו נעשית בדיקת ה-ht אשר מבוצעת לגילוי מחלות לב כליליות.
הרבנים התרשמו מהסקירה שהוצגה בפניהם הודות הבדיקה החדשנית והביעו את עידודם וקריאתם לציבור לקיים במסגרת הציווי "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" לקיים את הבדיקות ההכרחיות לגילוי מחלות לב, על מנת למנוע אסונות.
לאור קריאתם של הרבנים, החליטו ראשי המכון על עריכת ערב להעלאת המודעות של תושבי העיר אשדוד לנחיצות וחשיבות ביצוע בדיקות הלב.

הערב צפוי להתקיים בחודש הקרוב באשדוד בהשתתפות ראשי מכון ht קליניקס ובהם רופאים וקרדיולוגים שיציגו את הנתונים והחשיבות שבביצוע בדיקות הלב.

במכון ht קליניקס ביקרו בחודשים האחרונים רבנים וראשי ארגוני החסד והרפואה שאף עברו את הבדיקה והמליצו לכל השואלים אותם לעבור את הבדיקה מצילת החיים. ביניהם: הרב בני פישר, הרב יוסף מרגלית, הרב אשר שלומוביץ, הרב יהודה משי זהב ונוספים.

בדיקת HT הינה בדיקה חדשנית ללא כאב וללא סיכון ומבלי כל הכנה מוקדמת כדוגמת צום, אשר מספקת תוצאה מהירה וקלה לפענוח.

בדיקת ה-HT מבוססת על אלגוריתם חדשני אשר פותח בישראל ואשר מנתח את השינויים בקצב הלב בזמן שגרתי, ואינה מחייבת מאמץ, ועל כן מותאמת לכל האוכלוסיות.

במהלך הבדיקה הנבדק מחובר להולטר לפרק זמן של כשעה בלבד והבדיקה מפעילה על ההקלטה אלגוריתם לזיהוי מחלה איסכמית פעילה.

במחקרים רפואיים הוכח שבדיקת HT מאפשרת את זיהוי פוטנציאל המחלה ברגישות הגבוהה פי 5 מבדיקת לב במאמץ המקובלת.

על פי המלצות הרופאים מומלץ לכל אדם מגיל 40 לעבור בדיקות תקופתיות על מנת לשלול כל בעיה לבבית שיכולה בעתיד להתפרץ.

במכון HT קליניקס החדש והמפואר שנפתח במגדלי בסר בבני ברק, ניתן לעבור את הבדיקה בנגישות מירבית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.