האדמו"ר מצאנז ביקר את ילדי משפחת גרוס בביה"ח ונתן להם מתנה אישית – תיעוד מרגש

האדמור מצאנז בביקור מפתיע בבית החולים שנידר אצל בני משפחת גרוס, הסבא של הילדים גר בנתניה והיכרות אישית לו עם האדמו"ר, וזאת הסיבה כנראה לביקור המפתיע.

האדמו"ר התרגש מאוד למראה הילדים הבריאים, בין היתר נפגש הרבי גם עם מנהל מכון הלב שניהל את מערך מכונת האקמו שהצילה את הילדים, ושמע מפיו סקירה מניהול הצוות המסור למען הילדים היקרים.

לפני סיום נתן לילדים הפתעה מיוחדת ונדירה סידורים עם חריטה של השם של הילדים שכל עם ישראל בעולם כולו חילונים כחרדים התפללו לשלומם המלא.

הילדים בתגובה חייכו מאוד כפי שלא נראה על פניהם זמן רב, וליבם היה מלא שמחה על המתנה המיוחדת מהאדמו"ר.

צפו בתיעוד מיוחד
צילום: קוקר

צאנז גרוס צילום קוקר 1

צאנז גרוס צילום קוקר 2

unnamed (2)

unnamed (1)

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה שהוא מכיר את הסב שכיהן כרב המשטרה לפני שבע שנים לא אומר כלום, האד' שכמו כל עם ישראל כאב את כאב המשפחה החליט לבוא לבקר ולעודד אנשים שהוא ממש לא מכיר,
  וכל הכבוד לו.

  שלומי |
  הגב
 2. אני רוצה להבין מה בדיוק "מפתיע" כ"כ בביקור האדמו"ר? הלא גם אתם אומרים שהוא בהיכרות עם הסבא או בני המשפחה, אז הוא הרגיש חייב ללכת "לראות בשלום אחיו". אז מה בדיוק הסקופ. נכדו של הדברי חיים מצאנז שהיה גדול הדור בחסד הגיע לבקר משפחה אומללה. יכול להיות שהכוונה "מפתיע" היא על עצם הענין עצמו שיש אדמו"ר שעזב את פתח ביתו למען הזולת. אוקיי אז משהו אחר. מ"מ צריך עיון קצת מה בדיוק "מפתיע". לי נראה שקצת מגזימים עם דברים פשוטים ומובנים בשביל להשיג כותרת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב