האדמו"ר מקאליב העניק מטבעות לשמירה לילדים חולי סרטן

המטבעות חולקו במחנה נופש שנערך על ידי ארגון 'לב מלכה' ל- 150 ילדים חולי סרטן – הרב אהרן לייב אברמן:" הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה"

ארגון 'לב מלכה', המטפל בילדים חולי סרטן ערך מחנה נופש במלון 'ניר עציון' בצפון. בהנהלת הארגון מספרים שמאה וחמישים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד.

 

מספר ימים קודם למחנה נכנס יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן למעונו של כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א בכדי לקבל את ברכתו לקראת המחנה. כ"ק האדמו"ר בירך והעניק מטבעות לסגולה לשמירה, אותם ביקש שיעניקו להילדים החולים במהלך המחנה. "אנו נמצאים בחודש טבת- חודש שהתרחש נסים לעם ישראל- חג החנוכה", הסביר האדמו"ר בעת שספר את המעות אותם ביקש לחלק לילדים החולים. "נותר רק להתפלל כי בעזרת השם, נראה ישועות ונתגבר על כל הצרות והחולי של עם ישראל ", איחל ובירך כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א.

 

יש לציין, כי בישיבת צוות שנערכה בהנהלת הארגון, כחלק מהיערכות למחנה הנופש, הוחלט לרכז את מירב המאמצים להגיע אל מספר רב של ילדים חולים הנמצאים בבתי החולים שבפריפריה, הן בצפון והן בדרום ולהזמינם למחנה הנופש המיוחד. "חשוב לדאוג מאוד לילדים המאושפזים בבתי החולים בפריפריה שלא זוכים כל יום להזמנות לימי כיף ומחנות נופש על ידי הארגונים המטפלים בילדים חולים", ציינו בהנהלת הארגון.

"ימים של חוויה והנאה עמוסים בפעילויות ותוכניות, אורגנו בלב חם", ציינו הורי הילדים אשר ביקשו להודות להנהלת ארגון 'לב מלכה' ולמתנדבים. "ימי המחנה עברו על הילדים בהנאה במרחבי הקמפוס המפואר של מלון 'ניר עציון' עם משטחי דשא ופינות מנוחה מרהיבות, עובדי המלון עמלו על הכנת ארוחות מזינות ומגוונות בהתאם לצרכים הרפואיים של כל ילד וילד, ובהפקת שלל אירועים מיוחדים".

 

את ימי המחנה ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכלו להצטרף לאוטובוסים מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא ויתרו על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם. המחנה ננעל בדבריו של יו"ר הארגון הרב אהרן אברמן: "מרגש היה לראות את הילדים החולים אשר על פניהם חיוך של שמחה ומביעים את הנאתם הגלויה משעות החוויה המשעשעות והמיוחדות, מחזות אשר בני משפחתם והצוות הרפואי לא נתקלים בהם מידי יום, הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.