האדמו"ר מקרלין: "לא להעסיק ערבים"

אחרי גל הפיגועים על רקע ההסלמה במצב הביטחוני והחשש מפני פיגועים, הורה ביממה האחרונה האדמו"ר מקרלין סטולין להפסיק להעסיק ערבים במוסדות שתחת חסותו. {בעקבות גל הטרור}

אחרי גל הפיגועים על רקע ההסלמה במצב הביטחוני והחשש מפני פיגועים, הורה ביממה האחרונה האדמו"ר מקרלין סטולין להפסיק להעסיק ערבים במוסדות שתחת חסותו.

את הדברים אמר האדמו"ר בעקבות תחילת השיפוצים בבית המדרש של החסידות בשכונת גבעת זאב שם הועסקו ערבים, אך כעת בשל ההסלמה הורה האדמו"ר כי אין להעסיקם עד להודעה חדשה.

עסקן בחסידות קרלין אמר ל'קוקר' כי "האדמו"ר הורה שלא להעסיק ערבים יותר בשל הסכנה. הטרור הערבי יכול להתרחש בכל מקום ובכל נקודת זמן נתונה. בזמני מתיחות ביטחונית זה כבר על גבול סכנת נפשות", אמר.

יצויין כי לאחר הטבח בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים הורה גם האדמו"ר מויז'ניץ כי אין להעסיק ערבים, בדבריו אמר אז: "ליבנו כואב ודואב מעקידת הנעקדים על קידוש ה' בעיר הקודש ירושלים, על ידי מרצחים שפלים מגזע ישמעאל", אמר האדמו"ר והוסיף כי "לאחר שאחד מהמרצחים עבד סמוך לבית הכנסת, ומשם הכיר את מבואותיה. נדרש להיזהר מהעסקת ישמעאלים ולדעתי במצב הקיים יש להימנע מלהעסיקם".

בדבריו הבהיר כי זו אינה הוראה חד-משמעית אלא בקשה להסבת הלב של המעסיקים. "אין כאן ציווי כי אם הסבת תשומת הלב".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.