האדמו"ר שנחסם אצל העסקן • בקליינע חושף

השבוע במדור הפפראצי של אקטואליק: מי עוקב אחר חבר המועצה? תיעוד בלעדי מתוך הקסבה של גור, ההמבורג החדש של חתן הגרב"מ, מפנק העיתונאים הטיס למוסקבה, שמוליק אברהם בדואט עם ברייטקופף ואפילו ידידיה וסיון מגיחים. אל תפספסו

מערכת הבחירות האלימה והסוערת שידענו מאז תשמ"ט (בקליינע נולד גם נולד אז), מגיעה לישורת האחרונה. גם בקליינע טרוט העיניים וחובב המקלדת, מתקשה להירדם בלילות מרוב מתח. בקליינע, למרות שהוא לא ירושלמי בנשמה וגם לא קשור ליענק'ל חצק'ל ואבריימ'ל בשום דרך, וכבר לא ביקר בגרליץ וקוריץ מזה שנים – כבר לא יכול לחכות לתוצאות שיקבעו את המפה הפוליטית של השנים הבאות.

לפני הכול נתחיל בכמה סקופים שעדיין לא הגיעו לכלי התקשורת המסוננים.

הזמן: לפני שבועיים. אדמו"ר גדול מאחת החסידויות הנחשבות, מבקש להיכנס לאחת החצרות בכדי להשפיע על רב מפורסם שיתמוך ביוסי דייטש. אתם כבר יכולים לנחש כי מן הסתם – הניסיונות עלו בתוהו.

ואם כבר יוסי דייטש, בימים האחרונים נפוצו שמועות כי ברגע האחרון הוא יסיר את המועמדות.

מני גירא, יסיר או לא?

"הכל ספינים. יוסי רץ עד הסוף – וינצח".

מוצ"ש, במטה המרכזי של יוסי דייטש. האיש של גור והאיש של שלומי אמונים עובדים מסביב לשעון – בתמונה: עו"ד אברמי יוסטמן ויענקי ברגר. ומצד גור – יוסף קופרברג.

ואחרון מיוסי דייטש (שגם הגיע אמש לקומזיץ קרליבכי ב'קול ברמה'). הנה תיעוד נדיר של המועמד החרדי בגור רלב"ח, המכונה "הקסבה של חסידות גור":

ואילו בצד השני של המתרס, המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון שצובר תאוצה בעקבות תמיכת ש"ס ודגל התורה, התברך מפי מרן הגר"ג אדלשטיין שלחץ את ידו, כשברקע משקיף המנוע הדגלאי – ירחמיאל (ירח) טוקר שחורך את ירושלים לאורכה ולרוחבה.

נישאר בבירה: הרב הגאון רבי אהרן וינר, חתנו של הגרב"מ אזרחי, חבש את ההמבורג החדש שלו במהלך כינוס של דגל התורה בירושלים.

מועמד בעיר חרדית התאונן באוזני בקליינע כי פקחי בנייה צילמו לו את הבניין. מי שלח לצלם? אתם יכולים לשער לעצמכם. האם המועמד ירתע ויפרוש ברגע האחרון? גם שאלה.

העיתונאים החרדים בילו שעות נוספות בטוויטר שהפך למכונת התעמולה של הבחירות של המועמדים – מה שעצר לפרקים את פינת הממריאים.

והנה מדור חדש, תת מדור ב'בקליינע' – "נראה לאחרונה": ובכן, בלילה בין רביעי לחמישי עיתונאי 'משפחה' לא עצמו עין. תזכירו לבקליינע על מה הייתה הכותרת של חמישי בידיעות…

 

הצלם שלומי כהן, נטש לאנחות את מכונת היח"צ והפך בשבועות האחרונים לצלם הבית של דגל התורה. אבל בשישי, לאחר שבוע מתיש של צילומים אין סופיים, הוא יצא קצת לנשום שוק במחנה יהודה. בקליינע שיצא לשוק גילה את הצלם כשהוא שקוע עם הפלאפון. והחיוך? אוי, מיליון דולר…

בעיצומה של עצרת המיקרופונים של 'דגל', חיים פרינלנדר ושמעון ליברטי תפסו פינה, כשכל אחד שקוע בפלאפון שלו.

ברוורמן או גרינברג? אולי אתכם זה לא כ"כ מעניין, אבל שורה של עיתונאים חרדים המתגוררים בפתח תקווה – כבר לא יכולים לנשום מרוב מתח. מדובר ביצחק נחשוני, חיים אילוז, שלמה קוק ויוני אלוני –  תושבי המלאבס. את אילוז ונחשוני תיעדנו במהלך עצרת בחירות של דגל בפתח תקווה.

.

 

ואילו את מאיר פרוש תיעדנו כשהוא יורד לשטח, בביקור מטה המרכזי של אגודת ישראל ברחובות

לאחר שהשבוע נחשף הסכם הסגנות של טוביה פריינד במודיעין עילית, במסגרתו יקבל טוביה את תפקיד סגן ראש העיר בשכר, פלוס מחזיק תיק החינוך והתרבות בעיריית מודיעין עילית, נראה הסגן המיועד עורך שיחות טלפון מסביב לשעון בסמוך לשטיבאל'ך ירוסלב בברכפלד.

ראש העיר המיועד של מודיעין עילית – יעקב גוטרמן, עלה שוב למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי ביום חמישי האחרון לקראת הגעתו של הגר"ח לכינוס הבחירות הגדול שנערך במוצ"ש במעמד אלפי תושבי העיר. במסדרונות העירייה יש מי שטוען כי גוטרמן יוקפץ לכנסת לקראת הבחירות הקרובות וזאת לאור קרבתו לביתו של מרן הגר"ח אותו הוא פוקד מידי שבוע.

 

וזה כבר חבר המועצה – נחמן ניימן, שתיעד את עצמו לסלפי וידיאו מתוך העצרת.

הכתב הפוליטי ארי קלמן הפתיע עם מילון הבחירות המלא, פרי עטם של אבי גרינצייג, רפי פרלשטיין, אבי רבינא וחיים פרידלנדר. כל החבורה ישבו ברכב אחד והתנחלו על הטוויטר של קלמן.

ולעוד כותרות:

מאבל לשמחה – בני משפחת ווינרוט חגגו השבוע את שמחת נישואי נכדת הפרקליט שהלך לעולמו רק בשבוע שעבר.

במשך כמעט שבוע שלם שהה בחשאיות כ"ק אדמו"ר מבויאן שליט"א בצפון העיר נתניה. יש לציין כי לקח למתפללים זמן רב לקלוט מי האורח המיוחד.

זוכרים את הבר מצוה של איל ההון אהרון פרנקל ממונקו, שהעלה בסיאנס את שלמה קרליבך למופע בהולוגרמה (שיד נעלמה העלימה את קטע הוידאו מכל האתרים)? ובכן, מסתבר שבאותו אירוע, נצפה גדול הזמר החסידי אברהם פריד ואחיינו בני פרידמן עם הראפר ניסים בלאק.

ידידיה וסיון, הזוג המלכותי, שלא מרפים מכם, לא ברדיו, לא בטלויזיה ולא בעיתונים, רדפו אחרי הישראלים עד ללוס אנג'לס.

ואילו חונא דייטש ודודי שוומנפלד התפנקו על כרטיס טיסה למוסקבה משייע דייטש, מפנק העיתונאים הידוע, לרגל ר מצוה לבנו. במוצ"ש, דודי וחונא קצת חרכו את העיר.

אלכס שולץ, הדובר של אורן חזן, נקרא השבוע לשיחת נזיפה אצל קצין הכנסת לאחר ששתל בשבוע שעבר את הסלפי המפורסם עם טראמפ על קיר התמונות בכנסת. לא ננקטו נגדו צעדים.

ואילו חנוך דאום הביא השבוע יציאה לא רעה:

שמוליק אברהם, ממש היה נרגש לאחר שהוזמן לראיון עם שימען בריטוקפף בכאן רשת ב'.

ועד כאן להפעם, ולא תשכחו: הצביעו והשפיעו!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.