"החרדים מלטפים את המתנחלים הרוצחים"

בטיש היארצייט לבעל ה'ויואל משה' השמיע האדמו"ר מסאטמר דברים חריפים בגנות הצבא, המתנחלים והמפלגות החרדיות

לרגל יום ההילולה ה-36 של בעל 'הדברי יואל' מסטאמר נשא אתמול  כ"ק האדמו"ר מסאטמר דברים חריפים במעמד "לחיים טיש" בו התייחס לרצח בכפר דומא והסכם הגרעין עם איראן, הוא תקף בדבריו את יהדות התורה "שמתחבקים עם המתנחלים" והזכיר כי רבני אגודת ישראל לדורותיהם התביישו להשתייך יחד עם המתנחלים שמוכנים להפקיר את דמם ואת דם משפחותיהם במעשה הרציחות שלהם ומבעירים את שנאת הגוים בכל העולם".

"יש בעיה גדולה שיהדות התורה לא יוצאת במלחמת חורמה נגד המתנחלים, רק זה בכה וזה בכה מלטפים אותם וזה מוכיח בעולם שיש להם קשר עם המתנחלים, כאילו חרדים לדבר ה' הם בעצה אחת ובדעה אחת עם המופקרים והרוצחים המתנחלים". תקף האד'.

בדבריו התיייחס האד' על הסכם המעצמות עם איראן: "כל אחד יודע שיש עכשיו הסכם פוליטי בין ארה"ב למלכות פרס. אודה ולא אבוש לומר לא קראתי את ההסכם איני יודע מה כתוב בו, אם זה טוב או רעף מה נגלה ומה נסתר, אבל אנחנו נמצאים בגלות ואין כוחנו אלא בפה.

בדבריו הוא הביע ביקורת כלפי ההתערבות של ראש הממשלה בהסכם,"יש כאן וויכוחים בין אנשי הממשל, נשאיר להם להתווכח ואין לנו היהודים בגלות אמריקה להתערב בזה כלל, ואם ההסכם יתבטל וילכו למלחמה את מי יאשמו באבידות בצבא?

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.