"האוטונומיה החרדית" מארחת את מוט'קה בלוי: "גזרנו על עצמנו גטו מרצון" צפו בסדרה של אבישי בן חיים (וידאו)

אבישי בן חיים נכנס הפעם במסגרת הסדרה החדשה שלו "האוטונומיה החרדית" בערוץ 10, לנבכי הקהילה החרדית, ויש לו רק מילים טובות להגיד על הציבור החרדי, צפו בפרק הראשון והמרתק. באדיבות ערוץ 10

סידרה חדשה בערוץ 10: "האוטונומיה החרדית":מהערב ועד סוף השבוע סדרת כתבות במסגרת חדשות 10 על הפליאה איך הצליחו החרדים לבנות להם סוג של אוטונומיה. כמו בהמשך הסדרה כן תעלה השאלה האם החילונים מממנים את החרדים?…

בסדרה מתארחים עסקנים חרדים בהם הרב מרדכי בלוי. "גזרנו על עצמנו גטו מרצון", כך אומר יו"ר משמרת הקודש והחינוך שהעניק לראשונה ראיון נרחב לערוץ 10 בו הוא מפרט בהרחבה על החיים בתוככי הגטו החרדי.

בן חיים מגלה בסדרה שהגטו החרדי הוא לא כזה נורא כפי שחושבים במגזר החילוני. בן חיים הגיע למודיעין עילית שם נכנס לתוככי הגמחי"ם וגילה שהחרדים חיים בצימצום, בלי מותרות, ותעשיית החסד החרדית הפורחת מביאה לפתרון וסיוע לנזקקים.

בן חיים מסייר ברחובה המרכזי של עיר התורה והחסידות – רחוב רבי עקיבא בבני ברק. בן חיים מגלה כי המחירים בחנויות ובקיוסקים זולים בחצי מהמחירים המופקעים ברחוב החילוני – מה שמסייע לחרדים לעמוד בעלויות החודשיות, או במילים אחרות: החילונים פראיירים ומשלמים כפול .

באדיבות ערוץ 10 – http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1057394

[alooma ref="1e2fb65008c9b3375c6f7f44f6cea26f.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.