האופוזיציה סיכלה את ההחלטה לסגירת הוועדה לצדק חלוקתי

הבוקר קיימה ועדת הכנסת דיון בהחלטה לסיים את פעילותה הוועדה לצדק חלוקתי ושוויון חברתי

האופוזיציה סיכלה את ההחלטה לסגירת הוועדה לצדק חלוקתי

הבוקר קיימה ועדת הכנסת דיון בהחלטה לסיים את פעילותה הוועדה לצדק חלוקתי ושוויון חברתי, בראשה עמד עד היום יו"ר ועדת הכנסת הנכנס, ח"כ מיקי זוהר. לאחר שהוועדה קיימה הצבעה ואישרה את סיום פעילותה של הוועדה בסוף החודש, ביקשו חברי האופוזיציה לקיים ריביזיה על ההחלטה. במהלך הדיון על הריביזיה, דרש ח"כ יואל חסון לקיים התייעצות סיעתית לפני ההצבעה, המעניקה לו 5 דקות הפסקה. שעת הדרישה הייתה 10:56. מאחר ותקנון הכנסת קובע כי אין לקיים הצבעות בוועדות הכנסת בזמן כינוס מליאה (11:00), לא ניתן היה לקיים הצבעה וההחלטה אודות סיום פעילותה של הוועדה נדחתה.

בהתייחס לבקשה לסגור את הוועדה אמר ח"כ מיקי זוהר: "לוועדה היו הישגים חשובים למען אזרחי ישראל ותושבי הפריפריה בפרט. חשבתי שהוועדה צריכה להמשיך לפעול לפחות עד סוף הקדנציה אך לצערי דעתי לא התקבלה".

חברי האופוזיציה, שהתנגדו במקור להקמת הוועדה, הביעו היום עמדה הפוכה וביקשו להמשיך את פעילותה. ח"כ יואל חסון אמר: "מהרגע הראשון נטען שהקמת הוועדה הייתה עניין פרסונלי לחלוטין ואכן ברגע שאתה הוצבת כאן פתאום אין עוד צורך בוועדה. מנית פה הישגים חשובים, אז למה לא לתת לוועדה להמשיך לפעול ושהיא תגיע לעוד הישגים? תנו אותה לאופוזיציה ותוכיחו אחרת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.