האוצר ביטל את תקציב הישיבות: בכיר "ביהדות התורה" תוקף את עמיתו לסיעה: "חסרי אחריות"

   בעקבות ההתגרות של חברי הכנסת יהדות התורה בלפיד,  האוצר הורה למשרד  החינוך על ביטול העברות התקציב של אתמול. הביטול נעשה לכלל תקציב הישיבות,עד הצלבת רשימת התלמידים והוצאת חייבי הגיוס מהתקציב.

אמש התרברבו החכי"ם בוינט ואמרו :  "התקציב של פברואר עבר לישיבות אתמול ועד לחודש הבא יהיה חוק – צו הביניים של בג"ץ לא רלוונטי".

בכיר ב'יהדות התורה' מותח ביקורת חריפה ומאשים את חברי הכנסת החרדים שליגלגו אמש על החלטת הבג"צ על ביטול התיקצוב לבחורי הישיבות שהחלטת הבג"צ לא יפגע לתקציב הישיבות לאור העובדה שהתקציב של החודש האחרון כבר עבר אמש ועד התקציב לחודש הבא יעבור כבר החוק הגיוס ולא יפגע התקציב, הבוקר ביטל שר האוצר יאיר לפיד את התקציב שעבר אתמול בטענה שהעברה לא חוקית .

"החכי"ם שיצאו אתמול בהרגעה לציבור שהתקציב של חודש האחרון כבר עבר, עשו את טעות חייהם. אומר הח"כ, " הם גרמו ללפיד להרגיש שלא מספיק פגע בציבור החרדי, ודיבריהם גרמו ללפיד לבטל את עברת התקציב לישיבות שעבר אתמול בבוקר לפני החלטת בגצ".

השתתף בהכנת הכתבה: עקיבא פלד 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כמו תמיד המקורות האנונימיים של קוקר מסתכמים בשכנה של חמותו של הכתב (בהנחה שהוא נשוי וכנראה שלא – הילדון זב החוטם שמקשקש בעטו ככלב בזנבו)

    די לעתונות ביבים |
    הגב