האוצר הגנוז נמצא בתוך השולחן: הקידוש השם של החרדי זכה ל – 76,558 צפיות ביוטיוב – וידאו

נוח מורוף, בחור חרדי זכה לקדש שם שמיים  לאחר שגילה בתוך  שולחן עבודה משומש אוצר יקר.

מורוף, עובד כרב בישיבה התיכונית של ניו הייבן, נכנס לאתר קרייגסליסט  לרכוש שולחן עבודה לביתו.  הלה ריפרף בעמוד המודעות באתר, ומצא אדם שמוכר שולחן בפחות מ-200 דולר. הבחור קפץ על המציאה ויצר קשר עם בעלת המודעה.

לאחר ששילם לאשה את הסכום המבוקש  הוא לקח את השולחן לביתו,  מורוף שם לב תוך כדי הפירוק  כי יש שקית מאחורי אחת המגירות של השולחן. כשפתח את השקית הוא היה בהלם  בתוכה היה 100 אלף דולר במזומן:

מורף סיפר "ישר לאחר מכן, אני ואישתי הסתכלנו אחד על השנייה וידענו כי אנחנו לא יכולים לשמור את הכסף הזה". מורוף התקשר לאישה שמכרה לו את השולחן וסיפר לה כי מצא את שקית הכסף.

האשה התרגשה והייתה בהלם מהישרות, והיא כתבה במכתבתודה: אני לא יכולה להודות לך מספיק על הכנות והיושרה שלך. אני לא חושבת שיש יותר מדי אנשים בעולם הזה שהיו עושים את מה שעשית בכך שהתקשרת אליי. אני כן רוצה להאמין שעדיין יש אנשים טובים בעולם המטורף שלנו. אתה ללא ספק אחד מהם".

76,558 אלף איש כבר צפו, ומה איתכם?

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אשריך ואשרי ישראל, שעמדת בנסיון גדול מהשמים. וזכית לקידוש שם שמים ברבים. (ולמדת וישמת את מעשה רבי שמעון בן שטח) ובטוחני שזוהי שעת רצון. וכל אשר תבקש יענוך מן השמים, שזכות מצוות השבת אבדה תמליץ בשמים לך ולבני משפחתך לדורות. ולכל ישראל. א.כ.ר .

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב