האורחים בברית המילה – בלשי משטרה

בברית המילה לבנו של אלקנה פיקאר. בלשי משטרה ושוטרי יס"מ התפרסו סביב האולם ואף הציבו מחסומים באזור, וזאת ככל הנראה במטרה לפקח על האורחים המגיעים לאולם

משטרת מחוז ש"י והמפלג לפשיעה לאומנית יהודית ממשיכים לפעול כנגד תושבי הגבעות ביהודה ושומרון. הפעם התפרסו שוטרים סביב אולם בו נערכה ברית המילה לבנו של אלקנה פיקאר.

פיקאר, קבלן תושב יצהר הורחק מביתו בצו מנהלי, אשר קוצר בידי בית המשפט. לאחרונה חזר לביתו, ובשעה טובה נולד לו בן. ברית המילה נערכה אתמול (ב') באולם בכפר חב"ד, אולם מסתבר כי על אף שלברית מילה לא נהוג להזמין אורחים באופן כללי, למקום הגיעו כמה אורחים אותם ודאי שמשפחת פיקאר לא הזמינה.

בלשי משטרה ושוטרי יס"מ התפרסו סביב האולם ואף הציבו מחסומים באזור, וזאת ככל הנראה במטרה לפקח על האורחים המגיעים לאולם. על אף קיצור צו ההרחקה נגד פיקאר, צו איסור יצירת הקשר שניתן לו עם עובדיו עדיין קיים, כמו גם חובת התייצבות במשטרה מדי שבוע.

פיקאר סיפר כי בכל שבוע בו הוא מתייצב בתחנת המשטרה באריאל הוא נדרש למסור הסברים ארוכים אודות חובת ההתייצבות, שכן לא מדובר בהליך מקובל ויומנאי המשטרה אינם מבינים מה הוא רוצה. פיקאר סיפר לקול היהודי כי אחד היומנאים הגדיל לעשות ולאחר ששבוע אחד הבין בסופו של דבר את מטרת בואו של פיקאר, ואף הסכים לרשום ביומן התחנה כי פיקאר התייצב במקום כהוראת הצו, בשבוע שלאחר מכן טען כי אינו זוכר את שאירע, וכעבור כרבע שעה של נסיונות לשכנע את היומנאי לרשום שוב שהתייצב במקום ללא הועיל, נאלץ פיקאר לתעד את עצמו בתחנה ואת סירוב היומנאי לרשום את התייצבותו, וזאת כדי למנוע אפשרות למעצרו בטענה שלא התייצב בתחנה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.