כיצד מרגיש השופט רוזן בבוקר שאחרי?(הקלטה)

במהלך תכנית הבוקר שלהם טלפנו יקי אדמקר ודודי שוומנפלד לרעייתו של השופט רוזן. כיצד היא הגיבה? האזינו {שיחה בהפתעה}

במהלך תכנית הבוקר שלהם ב'קול ברמה' טלפנו יקי אדמקר ודודי שוומנפלד לרעייתו של השופט רוזן כדי לשמוע כיצד הגיב בעלה להכרעת העליון, הכרעה שמהוה מכה קשה לבעלה ולפסק הדין שנתן. כיצד היא הגיבה? האזינו

כזכור, רוזן עצמו הגיב אמש (שלישי) לראשונה לקבלת הערעורים בבית המשפט העליון. "אני שלם לחלוטין עם העונש שנתתי לאורי לופוליאנסקי", אמר רוזן במהלך דיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב .

רוזן ניסה לדחוק בצדדים להגיע להסדר וטען כי "במקרה של לופוליאנסקי הפרקליטות ביקשה תשע שנים ואני בסופו של דבר גזרתי עליו שש שנים".

מוקדם יותר אמש החליטו שופטי העליון להקל משמעותית בעונשו של לופוליאנסקי וקיבלו את הערעור על גזר הדין וקבעו כי הוא ירצה שישה חודשי עבודות שירות.

לופוליאנסקי הגיב: "אני חושב שצריכים גם בעניין הזה לעשות, אנחנו כולנו יודעים שיש הרבה דברים שצריכים לשנות במדינה ובמיוחד במה שנקרא 'פרקליטות' ודברים כגון אלו. אין ספק שצריך להיות פה תיקון ייסודי. שלא יהיה פה מצב שתופרים תיקים כדי לקבל תיקים ועוד כל מיני דברים מהסוגים הנוראיים האלו. השאלה הראשונה עוד שהייתה, כל העניין הוא ירושלמי, אנשים ירושלמיים, אולמרט ירושלמי, עיריית ירושלים – מה פתאום זה היה בתל אביב? ככה זה, יש דברים שהם משונים….".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.