האזינו: באסל גאטעס טרק פעמיים למראיין את הטלפון במהלך עימות עם מרזל (הקלטה)

פסילתו של מרזל, מספר ארבע ברשימת "יחד" בראשות של אלי ישי, התקבלה ברוב דחוק בקרב חברי הוועדה שפסלה גם את מועמדות ח"כ זועבי. האזינו בראיון בין מרזל ובאסל גאטעס הבוקר בקול ברמה

האזינו לעימות בין מרזל לבאסל גאטס ממפלגת בל"ד לאחר שבאסל טרק את הטלפון למראיין בקול ברמה פעמיים בעקבות סירובו להתעמת עם מרזל.

[alooma ref="ce4c092090c4d05b9003abeef2153b8b.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]
(באדיבות קול ברמה)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "מתבישת ברשימת שס"

  מספר 6 ברשימת דרעי לכנסת הוא יואב בן צור, איש מושחת, שיחד עם עוזי דיין ומיכל שבת סיפרתי כאן שהוא כיהן עשר שנים כמנכ"ל חברת המשקם ובמקום לדאוג לנכים ולמוגבלים, דאג בעיקר לעצמו ולמקורביו. דו"ח מבקר המדינה חשף ב־2007 את מעלליו וגרם לפיטוריו.

  מה קרה לבן צור אחרי ההדחה? הוא קיבל פרס על התנהגותו, נבעט למעלה כמקובל בש"ס ומונה למנכ"ל רשת החינוך שלה. גם כאן הסתבך במעשי שחיתות, גם הפעם נכתב עליו דו"ח חמור, גם מהתפקיד הזה הוא נבעט הביתה – ושוב קיבל מתנה: דרעי הציב אותו, את האנטי חברתי, במקום השישי ברשימת ש"ס לכנסת.

  "פתחתי יום אחד את החדשות ולא האמנתי שזה האיש שיעזור לעניים", כתבה לי מיארה. "עבדתי 24 שנה בחברת המשקם, 10 מתוכן בתקופת בן צור כמנכ"ל, וראיתי הכל. הייתי ראש מחלקת הכספים של אזור הדרום, קיבלתי תעודה של עובדת מצטיינת ואני אומרת לך שהוא הרס את החברה. לא רווחת המשוקמים היתה לנגד עיניו אלא רווחתו שלו ושל מקורביו".

  עוד כותבת מיארה: "עקב חשיפת מחדליו ומעשיו של בן צור, לרבות תשלום משכורת עצומה לעצמו והפרשות כפולות לפנסיה, החליטו לשפוך את התינוק עם המים. הכריזו בחברה על צמצומים בכוח אדם ו־90 עובדים מסורים, ובהם אני שעבדתי מסביב לשעון, נשלחו הביתה כלאחר יד ורובם אינם מועסקים עד עכשיו. הם הפכו למובטלים עם פגיעה כלכלית ונפשית".

  מיארה מבקשת להדגיש: "לאנשים האלה של דרעי ולדרעי, לא אכפת מהציבור החלש. הם דואגים רק לעצמם ולמקורביהם. למרות שאני בחורה מסורתית, אמא לתלמיד ישיבה, אני מתביישת בתנועת ש"ס. בושה לבחור בתנועה כזו שאמורה לדאוג לחברה החלשה, לזקנים, לנכים, לחולים – ובפועל דואגת לחשבון הבנק של נציגיה.

  "אני מתחננת לציבור הבוחרים: אל תיתנו לש"ס כוח לאסוף מנדטים. הם חושבים שאנחנו טיפשים, ואנחנו לא. כל הערכים של היהדות אינם מול עיניהם והם לא ראויים לשבת בכנסת ולייצג את הציבור ואת העם כולו".

  שעה אחרי קבלת המכתב טילפנתי ליעל מיארה ושאלתי אם אינה חוששת שהדברים יתפרסמו בשמה. היא היתה נחרצת. "תפרסם, אני מבקשת, כתבתי רק אמת. אני לא מפחדת מהאנשים האלה. הציבור צריך להכיר את הצביעות של דרעי ואנשיו". (ישראל היום)

  אלי ישי - איש ישר ואהוב |
  הגב