האזינו: ההקלטה שמזכה את אורן חזן (הקלטה)

בגל"צ נחשפה הבוקר ההקלטה המלאה של "תקרית החניון" ממנה עולה כי נחמיאס-ורבין תקפה אותו במילים מכוערות{"כלב דוחה"}

לא האיש הרע בסיפור: "תקרית החניון" בה התעמתו ח"כ אורן חזן וח"כ אילת נחמיאס-ורבין באופן מכוער, נתפסה כעוד תקרית מפוקפקת מבית היוצר של אורן חזן. אלא שהקלטה שנחשפה הבוקר בגל"צ מלמדת שהוא היה מעודן יחסית ומי שהתבטאה באופן מביש זו נחמיאס-ורבין.

בהקלטות החדשות נשמע חבר הכנסת חזן אומר לחברת הכנסת נחמיאס-ורבין "את לא בנאדם" (ולא "את תת אדם" – כפי שנטען) בהמשך הדברים נשמעת חברת הכנסת נחמיאס-ורבין אומרת לו: "אתה איש דוחה! ואתה כלב". האזינו

"אם נאמרו הדברים, הם נאמרו בעדינא דריתחא אחרי התגרות מצדו של חבר הכנסת חזן. אין זאת דרכה של חברת הכנסת נחמיאס-ורבין להשתמש במילים כאלו והיא מצרה על כך", מסרו מקורביה של ורבין.

כזכור, לפני חודש דווח כי במהלך דיון במליאת הכנסת נרשמו הקנטות וחילופי דברים קשים בין ח"כ אורן חזן לח"כ אילת נחמיאס-ורבין.

אלא שעיקר המהומה התרחשה לאחר מכן: לאחר שהדיון הסתיים, והח"כים התפזרו לבתיהם, המתין חזן לנחמיאס-ורבין בחניון הכנסת ואז סינן לעברה: "איילת, חשבתי שאת בן אדם, אבל מתברר שאת תת-אדם".

בתגובה ענתה לו חברת הכנסת: "חודש לא היית פה והיה לנו שקט, אתה לא תדבר אליי ככה. אתה העונש של הליכוד".

"את מקנאה בי", השיב לה חזן וזו הגיבה: "במה יש לי לקנא? מה עשית בחיים שיגרום לי לקנא בך?".

חילופי הדברים בין השניים בחניון הכנסת נמשכו מספר דקות – עד שלמקום הוזעק קצין הכנסת, שנאלץ להפריד ביניהם.

נחמיאס-ורבין הבהירה לו כי חזן היה זה שהחל בתקרית לאחר שכינה אותה "תת-אדם", בזמן שעשתה את דרכה לרכבה. היא צפויה להגיש תלונה לוועדת האתיקה של הכנסת.

ההקלטה שנחשפה הבוקר מוכיחה כי הדיווחים הראשוניים על התקרית היו מגמתיים ולא שיקפו את מה שהתרחש בפועל.

בוידאו: לפיד פונה ליו"ר הכנסת בעניינו של חזן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.