האזינו: מתקפה חסרת תקדים של הרב אמנון יצחק כנגד נשיא מועצת חכמי התורה (הקלטה)

בדרשה שנשא במוצ"ש האחרון הרב אמנון יצחק – לו חשבון פתוח עם ש"ס – הוא לא היסס מלתקוף את מרן הגר"ש כהן: "ככה הוא אומר על ישיבה? בית הכיסא? לאן הגענו? בלעם לא קילל ככה". האזינו

נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן התארח השבת בבני ברק וביום שישי זכה לקבלת פנים חמה.

בליל שבת נשא דברים הרב שלום כהן בבית הכנסת "נווה יצחק" ברחוב חידושי הרי"ם בבני ברק ובמהלך דרשתו תקף בחריפות את אלי ישי באומרו : "ישי עזב אותנו והלך לבית הכסא" .

ובמוצ"ש בדרשתו לא פיספס הרב אמנון יצחק את ההזדמנות ותקף בחריפות רבה את חכם שלום כהן : "יש חכם שקוראים לו שלום כהן מירושלים , ראש ישיבת "פורת יוסף" שלא שולט על הפה שלו ומוציא דברים בלי חשבון, בלי השלכות, בלי שום דבר. יכול להגיד על מחזיר בתשובה גדול שהחזיר עשרות אלפי יהודים בתשובה: "אם הוא חושב שזה שהוא הניח תפילין למישהו פעם בכותל אז הוא כבר יכול לפתוח מפלגה", מצטט הרב אמנון יצחק את הרב שלום כהן.

האזינו לדברי הרב אמנון יצחק
[alooma ref="7a686db6568774cf52af6ecfb30458a9.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

"לא הבנתי" אומר הרב אמנון יצחק בהלצה "מפלגות פותחים רק מי שלא הניח תפילין למישהו בכותל? ביבי הניח תפילין למישהו בכותל? בנט עשה תשובה? "למה אי אפשר לפתוח מפלגה?" תוהה הרב יצחק "כל אחד הרב שלו אומר לו תפתח מפלגה אז הוא פותח מפלגה. מה הבעיה?"

"אז מזה יצא שהוא כבר פתח עלי את הפה (חכם שלום כהן י.ג) בצורה מדהימה, אפילו בלעם לא קילל את ישראל ככה , אבל עכשיו הוא כבר הפריז על המידה, הוא אמר שהוא ראה את המודעות בדרך לבני ברק, שכתוב בהם "בכל ביתי נאמן הוא" אז הוא אומר כן, היה נאמן בכל ביתי עד שהוא הגיע לבית הכסא, מה זה בית הכסא" תוהה יצחק. "ישיבת כסא רחמים המפוארה ליהודי תוניס, כבוד הרב, להגיד על ישיבה בית הכסא? זאת גוזמה".

לסיום ליגלג על הנוטריקון: "ש"ס זה שקר -סקר? ואמר: ש"ס זה שריך סוררים""נקווה שמשהו יישאר מהיהדות הספרדית".

תגובתה של תנועת ש"ס לפנייתנו בעניין לא נענתה. לכשתתקבל נשמח לפרסמה.

16 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מחדרי חדרים נשמע לא פעם ולא פעמיים הרב דרעי אומר שהרב אמנון נשתבשה דעתו ולעיתים מדבר כמי שהכישו נחש, כהלך מיובש במדבר התעתועים… חזור לביתך אמנון עשית די והותר….

  ממסדרונות ש"ס |
  הגב
 2. הרב אמנון יצחק אנחנו אוהבים אותך!!! אתה אמיתי בדברייך וישר !!!

  שני |
  הגב
 3. גם אני מעריך את הרב אמנון יצחק הצדיק אני אוהב ליושר שלו אין עליו ולא יעזור לאף אחד כי העוצמה שיש בא זה משהו רוחני הרי הוא אמר שלא ישאר משב פירור והינה רואים תאמת בפנים לא נורה נשלים עם זה

  משה |
  הגב
 4. נעבאך, כל עוד הוא טיפל בפוליטיקאים ניחא, אבל רבנים, עד כאן!!!
  ולהנהלת האתר, אסור לתת במה לדברים כאלו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מצטרף להנ"ל. אסור לשמוע את אמנון יצחק. קרה לו משהו. זה לא אותו אחד. כל הזמן מדבר נגד רבנים וגם נגד הרב עובדיה יוסף בעקיפין, כל הדברים הללו חודרים כערס של עכנאי בלבם של הצעירים שממילא הם חצופים נורא, ועוד להוסיף שמן על המדורה. נא ובקשה לא להאזין ולהקשיב לו.
  ולאמנון יצחק עצמו אני קורא: אתה יהודי שזכית לקרב הרבה יהודים, למה לך הדרך הזו של רמיסת כל דבר שבקדושה. הנח לגדולי ישראל. הנח להם. וחזור בך. אנא!

  יעקב חיים |
  הגב
  • ומי אתה בכלל שאתה מעיז לחלוק על הרב? בנתיים הוא הוכיח ומוכיח כל מילה שהוא מוציא מהפה בניגוד לחולקים כדוגמתך שרק זורקים סיסמאות וחרארטות ועוד קובע שאסור לשמוע אותו? חתיכת חוצפן עז פנים תתבייש לך.

   דניאל |
   הגב
 6. אסור לשמוע את אמנון יצחק, הוא מחרף ומגדף רבנים גדולים, וכעת הוא אפילו מדבר נגד מרן.

  הרי הוא לא פותח מפלגה, אז למה הוא כל הזמן תוקף את שס ורבניה, רק בגלל נקמה ונקמה…

  ואני בכלל לא שס, אני תומך באלי ישי. אבל אסור לדבר ככה, וגם אסור לשמוע את דבריו

  שסניק שרוף לשעבר |
  הגב
  • כואב לכם שהוא חושף את פרצופכם האמיתי אהה? הרב אמנון יצחק הולך על פי דעת תורה ואין אדם שיכול לחלוק על כך, אתם ואותם אלה שהוא יוצא כנגדם עושים ההפך ואתם במקום לשתוק עוד מטילים בו ספק?! הוא מוכיח אותכם ובנתיים אף אחד לא מצליח להוכיח אותו כי הוא הולך בדרך האמת והישרה בניגוד אליכם

   דניאל |
   הגב
 7. מאוד כואב לי המצב. ליבי שותת דם. למה אנחנו רבים??? למה רבים החרדים לדבר ה'??? האם לא עברנו ימים קשים מנשוא בקדנציה האחרונה???? האם לא שפכו את דמנו??? הן בענין הצבא, הן במיסים, הן בנוגע לתקציבים, הן בנוגע לעתיד העם היהודי בגיור, הן בנוגע למקוואות, הן בנוגע לבתי עלמין, הן בנוגע לישיבות הקדושות, אין דבר אחד שלא הרסה ממשלת השמד של לפיד נתניהו ובנט…. האם עכשיו לריב כמו ילדים קטנים??? אדון דרעי אדון ישי, אם לא תעשו מעשה לא ניתן לכם קול אחד… אנו הספרדים נעבור מבית לבית ומדירה לדירה ומכולל לכולל… לא נצביע לכם!!!! לא!!!!

  יוסי |
  הגב
 8. בס"ד
  לפי הקצב שנשיא המועצת שולח לבית הכסא עוד תהיה שם סתימה… (להזכירכם גם הרב עמאר נשלח לשם, מישהו אולי יודע אם הוא כבר יצא או שאלי ישי יצטרך לחכות בתור?
  במילה אחת. ב-י-ז-י-ו-ן!!!!

  איש יהודי |
  הגב
 9. "לא תקם ולא תטר" מי שמסכסך רק מסתבך! שב בשקט וסוף הכבוד לבוא!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 10. מרן כבר אמר על ה' אמנון יצחק את דבריו ועד עכשיו פחד ממרן ועכשיו מנצל שאין את מרן

  אורי |
  הגב
 11. אין על הרב אמנון יצחק בעולם!!!!!! צדיק וישר אני ליטאית וגאה שיש לי את התמונה של הרב אמנון יצחק בסלון !!!שד' ישמור אותו והלוןאי ונגיע לקרסוליו

  אביגיל |
  הגב
  • הוא לא יכול לדבר ככה לראש ישיבה ישיש.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • ישיש? זקנותו ביישה צעירותו עצם ההתחברות דבק לפושע דרקי זה בעצמו בזיון התורה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב