האזינו: רחלי רושגולד בראיון נוקב ב'קול ברמה'

"איזה מן חרדיות אתן, שעותרות נגד הרבנים, נלחמות בהפרדה, חברות מפלגת העבודה, לא שומרות נגיעה ועוד. למה אולי תעזבו רשמית את הציבור החרדי ותניחו לנו?" משה גלסנר בראיון נוקב עם רחלי רושגולד במהדורה המרכזית בקול ברמה. האזינו

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. על כל אבר ואבר שברא ד' לאישה (חוה) ביקש ואמר "בתי היי צנועה" וגם לחרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל בקרוב!!!

  .
  .
  .
  תכבדי את עצמך – וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! איך אני יודעת שהצניעות צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות, ואת הבגדים הצמודים ביותר, והפרוצים ביותר, "כל חלקי הגוף" בולטים!!!!! כן, אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטת, מרוב נשי החרדים! כן ממש כך… אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגשה שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של יראת ד’? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה. לעתים שוכחים שאיזהו מכובד המכבד את הבריות.

  ומי דורש מהנשים להתלבש בפריצות? מי דורש? הנשים תמימות, שטוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי” ועל זה ד’ מאוד כועס עכשיו, זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות, ורוצה שאשתו תתלבש יפה (שהיא התלבש כ-ז-ו-נ-ה כשאר נשי חרדים) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים, (וגורמים להם להשחית זרע ר"ל) בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת מהמצב הירוד אצלינו, שהשם ישמור את כל עם ישראל, וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

  חז"ל אומרים שאלמלא נתנה תורה היינו לומדים צניעות מחתול, תראו איך הם בקושי נראים עושים צרכים, לעומת הכלב ההופכי לו, והם מכסים במדויק. נראה שד' נותן לנו כלי להשפיע, רק ננצל. אנא ד’ בזכות התשובה שלי ביחד עם כל הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת ולא פאה, אמור לכל צרותינו די.

  אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה – דור בו תנאים לא רצו להיות בה. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו, בהבינו שעוד רגע קרב סופו, והוא יודע "אלוקים של ישראל שונא זימה הוא" אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים.. על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון. כי בזכות נשים צדקניות יבוא הגואל! ובל נטעה יש לנו אחריות גדולה מאוד על שלום עם ישראל וכן זה מתבטא במלבושינו אנחנו לא לבד בעולם.

  על כל אבר ואבר שברא ד' לאישה (חוה) ביקש ואמר "בתי היי צנועה" וגם לחרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל בקרוב!!!

  אפילו מלכת אנגליה שומרת על צניעות כמו חרדית של פעם! ויודעת שכבודה של בת מלך פנימה, כל שכן כשמדובר במלך העולם ולא בבשר ודם…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב