האזרח שעצר את המחבל: "נתתי לו מכות עם קרש בראש"

יוסי וסטיקר, העובד בחנות סמוכה לשוק ראה את המחבל רץ ולכד אותו. "הוא נכנס אל תוך חנות ושם לא היה לו לאן לברוח, אז הפלנו אותו על הרצפה ולאחר שהוא נפל גם הנשק שלו נפל, מישהו הרחיק ממנו את הנשק. הוא צעק דברים בערבית. נתתי לו מכות עם קרש בראש. ". צפו

נס גדול נמנע הערב בפיגוע הירי (חמישי) סמוך לשוק בפתח תקווה. המחבל שנתקל במעצור החל לדקור עם מברג את העוברים ושבים. מי שניהלו את המצוד אחר המחבל, תושב איו"ש בן 18, ואף לכדו אותו, היו עובדי החנויות באזור שהבחינו בו נמלט מזירת הפיגוע. "הייתי עבודה, הבנתי שמשהו לא שגרתי קורה כשאנשים התחילו לרוץ", סיפר אבי ועקנין, אחד מעדי הראייה שביצעו את המרדף אחר המחבל לחדשות 2.

"שמתי כובע זיהוי ויצאתי לרדוף אחריו עם הנשק שלוף, כמה שניות לאחר מכן הוא הסתובב לעברי וירה לכיווננו", הוסיף.

יוסי וסטיקר, העובד בחנות סמוכה, ראה את המחבל רץ והצטרף למרדף. "ראיתי בחור צעיר ובהתחלה לא הבנתי שהוא המחבל, אבל אז ראינו שהיה לו נשק שהוא הצמיד לבטן", מספר וסטיקר.

"התחלנו לרוץ אחריו ולכדנו אותו ברחוב הסמוך", הוסיף וסטיקר. "הוא נכנס אל תוך חנות ושם לא היה לו לאן לברוח, אז הפלנו אותו על הרצפה ולאחר שהוא נפל גם הנשק שלו נפל, מישהו הרחיק ממנו את הנשק. הוא צעק דברים בערבית. נתתי לו מכות עם קרש בראש. ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.