האחים הזמרים גת עושים קידוש ד' על הבמה – צפו בשיר שכבר גרף למעלה מחצי מיליון צפיות

מדובר באחים זמרים שהיו עד כה אנונימיים ולא ידועים בכלל, אבל כל זה נגמר ממתי שהם נרשמו לתוכנית "הכוכב הבא" בטלויזיה, הם עלו לבמה כשהגיע תורם כל אחד עם גיטרה בידו.

אך כשפתחו את פיהם בשירה כל צוות השופטים והמנחה עמדו המומים, האחים הזמרים ריגשו אותם, אם בהפקה חשבו שמדובר בגימיק חביב של שני חרדים תמימים שיודעים אולי לשיר, הרי שמבחינת אריק וגיל הם לחלוטין לא גימיק ולבטח שלא הגיעו לתוכנית כדי להעביר מסרים חבויים כאלו ואחרים בענייני דת.

כבר במבחן הבמה שלהם, במהלכו ביצעו את השיר ""Sound of silence של הזמר הידוע פול סיימון, החלו השניים לקדש שם שמים. כשגיל גת, ענה בתגובה לשאלת המנחה, אסי עזר: "מי נמצא אתכם כאן היום?", במילים: "השם ואנחנו". בהמשך קיבלו השניים תגובות נלהבות ביותר מהשופטים, שהחליטו פה אחד להעביר אותם לשלב הבא. זמרת חילונית בשם ריטה אמרה עליהם כבר אז: "הם נפלאים, ויש להם איזו אנרגיה של טוב… איזה כיף שאתם פה איתנו!". גם רני רהב, יחצ"ן ובעל אחד המשרדים המצליחים בארץ ליחסי ציבור, אמר: "אני חולה עליהם, אני חושב שהם מדהימים ורוצה אותם בגמר". גם אייל גולן התלהב ואמר: "הם לא צריכים לעשות שום שינוי מבחינתי, רק לבוא ולרגש". ולא רק מהשופטים מסתבר, זכו הצמד לאהדה גדולה, שכן מלבדם, זכו האחים גם מהקהל בבית ובאולפן לאחוז ההצבעות הגבוה ביותר מבין כל המשתתפים בתכנית, של 89% כבר בשלב הראשון של התכנית.

גם צוות ההפקה רואה כי הגימיק הזה הוא לא תופעה חולפת, כשהאחים מוכיחים פעם אחר פעם כי כלל הציבור בארץ יודע להעריך מוסיקה טובה באשר היא. עובדה. כבר למעלה משלוש תוכניות הם זוכים לאחוזי הצבעה גבוהים ועוברים ללא קושי מיוחד את יריביהם. ולא רק בטלוויזיה הם הפכו ללהיט אלא גם ברשתות האינטרנטיות.

קצת על התופעה המדהימה שכובשת במות מספרת האמא של האחים גת גב' אביבה: "היה זה אריק שחזר בתשובה לפני כ – 16 שנים. אחיו גיל חזר בתשובה שלוש שנים אחריו ובלי כל קשר לאחיו וגם האח השלשי במשפחה, בני חזר בתשובה, אצל כל אחד זה קרה בנפרד, מסיבותיו שלו ומבלי שאחד השפיע על השני, אריק נשוי פלוס שישה גר במאה שערים, גיל נשוי פלוס שישה גר בבית שמש, ואף על פי כן, לאורך כל השנים שמרו השניים על קשר טוב והדוק עם כמה מחבריהם החילוניים באילת. לשני כנסי המחזור שקיימו חבריו לשכבה של אריק באילת, הוא הקפיד להגיע".
ההצלחה היא כ"כ גדולה שההפקה של התוכנית הגיעה להחלטה כי אסור להם יותר להתראיין לתוכניות אירוח בארץ מחמת סדר יומם הצפוף.

צפו באחד הלהיטים שלהם מהיוטיוב: שגרף למעלה מחצי מיליון צפיות ברשת החברתית:

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למוקי השופט מכוכב הבא , צפו בשיר למעלה מחצי מיליון צפיות ב- You Tube לך אין צפיות יותר מאחים גת You Tube , מקומי בלעדייך הם יזכו בגמר בכל תחרות עוברים מסך ,מקבלים למעלה מ 73% העם אוהב אותם , אתה לא אוהב מקנה בהם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. למוקי השופט מהכובא הבא זה שלא אתה מצביע עבור אחים גת זה זכותך , הם מקבלים בכל תוכנית את רף אחוזים הכ הכי הגבוהים בכל תוכנית, בליעדתך הם הזכו בגמר.
    ,

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  3. אם יש לכם קשר עם האחים גת שכנעו אותם לשיר שדות תות של החיפושיות פליזזזז זה צריך להיות מדהים
    יואל

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  4. למרדכי
    אהבת ישראל-איחוד העם-זה הדבר הכי חשוב כרגע בזמננו.
    תגובתך יפה וניכרים דברי אמת.
    ליהודה
    יש פוסק שהתיר לך לגלוש ולהגיב?
    כמו שהם לא מבקרים אותך-אתה אל תעביר ביקורת על מעשיהם.
    וכמו בכיתה: "כל אחד ישמור על עצמו" ואז ישרור השקט.
    תגיע השלווה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  5. למי שלא מבין זאת תוכנית של חילול ה' עם פריצות! הנזק יותר גדול מהתועלת שהם מביאים.מה יש לנו החרדים לחפש במחוזתם של הרקים הללו.. איזה קידוש ה' זה? איפה שולחן ערוך סימן תקס'- מיום שחרב בית המקדש אסור לשמוע סתם מוזיקה אלא רק במקום מצווה, כגון: חתונה, ברית, ברב מצווה וכיוצא בזה.

    יהודה |
    הגב
    • יהודה היקר, גם אם התוכנית לא צנועה ואפילו בלשון המעטה, מה שהם עושים זה קידוש השם ממש. זה שהם מקרבים כל כך הרבה רחוקים זה כבר קידוש השם. הם לא שרים ביחד עם בחורות, ההפקה סידרה להם חדר מנוחה נפרד, ואתה לא צריך להסתכל בתוכנית הזאת, אבל אם כל כך הרבה חילונים התחילו להגיד מילים טובות אתה צריך לשמוח ולא להתמרמר. כל טוב.

      מרדכי |
      הגב
      • מרדכי היקר, אני לא צופה בתוכנית הזאת.. שמעתי אנשים לא אחד, ולא שתיים שמדברים על הנ"ל.תראה לי פוסק אחד שיתיר להם ללכת למקום הזה! אחד!!!

        יהודה |
        הגב
        • לידיעתך הם הלכו לכמה רבנים וקיבלו אישור לגשת לתוכנית…
          לא תאמין הדת פתוחה יותר ממה שאתה חושב…

          איתמר |
          הגב
    • אתה הדוגמא המובהקת לכל מה שרע וחולה בדת "שלכם". הייתי רוצה להאמין שאתה רקוב אחד מבן הבודדים.

      יניב |
      הגב
    • לפרגן….. זה לא עולה…. למה הצרות עין??????

      משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
      הגב
  6. למי שלא מבין על מה מדובר, יש תוכנית בטלויזיה של תחרות שירה, והם השתתפו בה והצליחו בנתיים מאד

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב