האח והאבא יפרח מספידים: לעולם לא נצליח להגיע לגבהים שאתה, הגעת (הקלטה)

אחיו של אייל, אסף יפרח, נפרד בדמעות מאחיו בהלווית ענק באלעד ואמר: "הרב אברהם לוי אמר לי שהעברת לי את שרביט הבכורה. אבל אני לא לעולם לא אצליח להגיע לגבהים שאתה, אחי האהוב, הגעת. אתה מושלם וצדיק והשם רוצה נשמות כמו שלך

אחיו של אייל, אסף יפרח, נפרד בדמעות מאחיו בהלווית ענק באלעד ואמר: "הרב אברהם לוי אמר לי שהעברת לי את שרביט הבכורה. אבל אני לא לעולם לא אצליח להגיע לגבהים שאתה, אחי האהוב, הגעת. אתה מושלם וצדיק והשם רוצה נשמות כמו שלך, כמו של גיל-עד וכמו של נפתלי לצידו".

אתה מושלם וצדיק והשם רוצה נשמות של צדיקים נפתלי וגיל-עד לידו. אתם בין הרוגי מלכות. אין כל בריה יכולה לעמוד במחיצתם. אני זוכר שרצית לשבת איתי ועם כל המשפחה לנגן בגיטרה אנחנו נעשה זאת שבוע הבא ואני בטוח שתהיה שם. את אחיי אנוכי מבקש את אחי גיל-עד ונפתלי אנחנו מבקשים".

[alooma ref="62878cc15624349edefa03d20573c20e.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

אביו של איל יפרח, אורי, פתח בדבריו בטקס האשכבה באלעד בפנייה לבנו. "לאחים שלך היית מופת, הם מתגעגעים אליך, הם רוצים אותך לידם, שתבוא תחבק אותם, תחבק את אימא. אימא אמרה שאתה עכשיו ליד הקדוש ברוך ממש, היא אמרה שתלחש לו באוזן, תבקש ממנו שייתן לה כוח, שייתן לכולנו כוח, יהי הלנו קשה בלעדייך אנחנו צריכים כוח".

אלעד אף פנה לרוצחי בנו ואמר כי "הבכי שלנו הוא רק בגלל שאנחנו אנושיים, יש לנו לב בשר ודם, אנחנו אוהבי אדם, יש בנו אהבה והיא תנצח. אתם בני עוולה, יבוא יומכם, כולנו פה כל עם ישראל מבטיח לכם שיבוא יומכם, יומכם יגיע, אנחנו לא נישבר".

בסיום דבריו הסתכל האב לשמיים ופנה לאלוהים. "אליך הקדוש ברוך הוא, איריס תמיד אומרת שצריך להגיד את זה בהתחלה. אנחנו מודים אותך ומהללים את שמך שזכינו לגדל את איל, אנחנו מודים לך, אנחנו אוהבים אותך, אתה עושה את המהלכים שלך, אנחנו פה שליחים שלך, אבא שבשמיים".

[alooma ref="0cad1f87d1e6aa38a68264405da4f81f.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

ראש עיריית אלעד

[alooma ref="b6837c124ebe1aed5081a779191efae2.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.