האיש עם הפנים המעוותות מקבל פנים חדשות (וידאו)

האם ניתן לחיות עם פנים מעוותות? פט הרדיסון, כבאי אמריקני בן 41, מתוודה כי זה לא פשוט "עכשיו אני מבין שיש דברים נוראיים יותר מלמות בשריפה". אמר. צפו {על הפנים}

האם ניתן לחיות עם פנים מעוותות?  פט הרדיסון, כבאי אמריקני בן 41, מתוודה כי זה לא פשוט "עכשיו אני מבין שיש דברים נוראיים יותר מלמות בשריפה".  אמר.

הרדיסון נפצע באופן חמור במהלך עבודתו, ולאחר שנים בהן הוא חי בקושי רב עם פנים מעוותות, הוא  קיבל תרומת פנים שאפשרה לו לחזור להרגיש כמו בן אדם שוב, וגם להתהלך ברחוב חופשי.

"השריפה הייתה כמו כל שריפה רגילה", הוא מספר לדיילי מייל הבריטי. "נכנסנו לבית כדי לחפש את הדיירת שגרה בו, ואז התקרה התמוטטה עלינו. המסכה שלי נמסה על פני, אז הורדתי אותה, עצמתי עיניים ועצרתי את הנשימה שלי כמה שיכולתי". הרופאים אומרים שזה מה שהציל את הראייה שלו.

הרדיסון איבד את שפתיו, אוזניו ועפעפיו. הרופאים השתילו רקמות מהירכיים שלו כדי להציל את פניו, אולם התוצאה הייתה מאוד קשה . כפי שהעיד הרדיסון, כשחזר הביתה לאחר האשפוז הממושך ילדיו ברחו ממנו ולא הצליחו להישיר אליו מבט. הכל נראה חסר תקווה עד שהומלץ לו לעשות ניתוח להשתלת פנים.

 

באוגוסט 2014 נכנס הרדיסון לרשימת ההמתנה לתרומה, לבסוף הוא קיבל פנים חדשים מתורם בן 26 שהוכרז כמת מוות מוחי לאחר תקופת תרדמת ממושכת. ואז זכה לגשים את חלומו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.