האיש שעומדי מאחורי מהפכת הקירוב בדרום ירושלים

האיש שעומדי מאחורי מהפכת הקירוב בדרום ירושלים- הרב יצחק הרוש התברך מגדולי ישראל על עשייתו הברוכה

בשבוע האחרון נכנס מנכ"ל מוסדות 'כאייל תערוג', הרב יצחק הרוש למעונם של מרנן ורבנן גדולי ישראל, ובראשם מרן הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א בכדי להתברך להמשך שגשוג והצלחה בניהול המוסדות. הרב יצחק הרוש מציין בימים אלו חמש שנים לניהול והקמת המוסדות.

מאז שהוקמו מוסדות 'כאייל תערוג' ועד היום ניתן לראות כי המוסדות שבראשות הגר"א עמרמי שליט"א גדלו לאין שיעור. מרבית בני הקהילה מתגוררים בשכונת הר חומה בירושלים, אך בנוסף להם מגיעים מידי יום עוד תושבים רבים מהשכונות הסמוכות כמו גילה, קטמון ותלפיות, כדי להצטרף למניינים הרבים שמתקיימים בבית הכנסת, וכדי לקחת חלק בשיעורי התורה ובלימוד בכולל.

בתחילת שנת הלימודים תשע"ז נפתח קומפלקס גנים חדש של המוסדות, שם מתחנכים עשרות ילדים וילדות בגילאי גן. בנוסף להם לומדים מאות ילדים בתלמוד התורה של הקהילה והילדות לומדות בבית הספר של הרשת. בשנה האחרונה גם נפתחה 'ישיבת אמרי שפר' – ישיבה קטנה שמיועדת לבוגרי המוסדות. גדולי ישראל שהגיעו לישיבה כדי לבחון את התלמידים יצאו בהתפעלות עצומה, כשהם משתאים מכך שבחורים כל כך רכים הם בעלי הישגים כה עצומים בלימוד ובעבודת השם.

מנכ"ל מוסדות 'כאייל תערוג' הרב יצחק הרוש מציין כי הם מקווים בקרוב מאוד לפתוח גם ישיבה גדולה ובכך להשלים את היקף המוסדות. בנוסף, הם שואפים לפתוח מוסדות נוספים ברחבי הארץ – מוסדות הכי טובים שיש, אשר יהיו מיועדים לציבור בעלי התשובה. לא מוסדות של בדיעבד, אלא ברמה הגבוהה ביותר שקיימת.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.