האלוף מזהיר את הג'יאהד: "ישראל תגיב בעוצמה ובנחישות"

במסר, שהועבר בוידאו בשפה הערבית, יותר מרמז מרדכי כי ישראל מכירה היערכות של הג'יאהד להגיב על מות אנשיו בהשמדת מנהרת הטרור

אין עונשין, אלא אם כן מזהירין: מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב "פולי" מרדכי, שלח אמש איום ברור לארגוני הטרור בעזה ובראשם הג'יאהד האסאלמי.

במסר, שהועבר בוידאו בשפה הערבית, יותר מרמז מרדכי כי ישראל מכירה היערכות של הג'יאהד להגיב על מות אנשיו בהשמדת מנהרת הטרור שלו, לפני כשבועיים.

"ישראל פוצצה מנהרת טרור לפני כשבועיים בשטח הריבוני של מדינת ישראל. אנחנו ערים למזימה שהג'יאהד האסלאמי הפלסטיני רוקם נגד ישראל. הוא משחק באש על גבם של תושבי רצועת עזה ועל חשבון הפיוס הפנים פלסטיני והאזור כולו", הזהיר.

לדברי האלוף, "לכל תגובה של הג'איהד האסלאמי באשר היא, ישראל תגיב בעוצמה ובנחישות, לא רק כלפי הג'יאהד אלא גם כלפי חמאס. אנחנו מייעצים להנהגת הג'יאהד האסלאמי בדמשק לנקוט זהירות ולשלוט בעניינים. נמפקדת הג'יאהד האסלאמי הפלסטיני בדמשק ומנהיגי הארגון – רמדאן שלח וזיאד נח'לאה – קחו מהר את העניינים לידיים כי אתם אלו שתשיאו באחריות", איים במה שגם נראה כמו אזהרה מפני חיסולם.

בעיתון 'ראי אל-יום' פורסם הבוקר כי בג'יאהד האסלאמי מסרו בתגובה ש"האיומים מצדה של ישראל הם תוצאה של פחד ודאגה מתגובה פלסטינית. איומים אלה אינם מפחידים אותנו. יש לנו יכולות וכלים להכות באותה יכולת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.